Kapat

Ya benden hoşlanmıştır dimi?

bir çocuk var veznede çalışıyor çok sık gidiyorum. makbuzda ismiğm olduğu için beni bulup faceden eklemiş. benden hoşlanıyormudur neden eklemiş olabilir.

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Paralı kadın avcısıdır belki. Arkaradaş millette ne yöntemler var makbuzdan facebook bulmalı.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• iki şık var ya hoşlandığı için ekledi ya da farklı amaçları için bu senin duruşun ile alakalı kabul et illaki muhabbet olucak ve bir kahve içmeye gelecek mevzu gider kahveni içer derdini anlarsın çok kaptırma kendini.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• ya hoşlanıyor ya da başka birşey düşünüyor ama en azından onun aklındasın, ama aklında tam olarak nesin oda çoçuğun karakterine bağlı..

0|0
    0|0
  • Ee tabi hoslanmistir hoslanmasa zaten harekete geçmez di

0|0
    0|0
  • iyi biriyse senden hoşlanmıştır. Kötü niyetli biriyse senın nabzını yoklayacaktır emın ol. Dıkkat et.

0|0
    0|0
  • yani niye çok gelip gidiyorsun diye fırça atacak hali yok illa ki hoşlanmıştr

0|0
    0|0
  • evet hoşlanıyordur bunu anlmaadnmı hala?

0|0
    0|0
  • Kesin hoslaniyor evlenirsiniz yakinda

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hoslanmis

0|0
    0|0
  • Seni istiyordur...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dikkat et hemen kendini ele verme, sende balıklama atlayıp kabul ettin istegini değil mi.

0|0
    0|0
    • ewet :)

• ama şimdi iyice aklımı karıştırdın

• Gerçekler acıdır. Öyle, her istediğini hemen verme, sabret ki sonu iyi olsun, ama yok benim ciddi bir düşüncem yok, eğlence olsun diyorsan gönlüne göre takıl.

• Evet hoslaniyo kiz hayirli olsun💑💍💘

0|0
    0|0
Yükleniyor...