Turkiye'de boyle bir kız yok?

-Yemek yapmayı bilecek.
-Trip atmayacak.
-Evlilik sormayacak.
-Suan kaldigim evimde benimle beraber yaşayacak.
-Cinselliği sorun etmeyecek.
-Sonuncusu en onemlisi GÜZEL olacak.

Dunyanin her hangi bir yerinde boyle kiz var midir acaba?

Güncellemeler:
"Peki senin ne ozelligin varda bu kızı alabileceksin?" gibi cevaplar geliyor.

Orası sizi ilgilendirmez. Ben bu soruyu izdivaç programına katılmak için sormadım. Boyle bir kız varsa bildiğiniz, kriterlerini sorun uyuyorsam kapayım kızı mı dedim ben?
Nerde vardır bu kızlar?
Ya da var mıdır?
Nasıl anlarım?
bu gibi soruları cevaplayacaklar cevaplasın. polemik amaçlı, çocuksa laf koymaya çalışanlar cevaplamasın.

0|0
1214

En İyi Erkek Görüşü

• Arayan mevlasinida bulur belasinida hepsi var. rahat ol

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Arkadaş diğerlerini bilmem ama ben soruyor olsam ki kendimdede bunun hakkım olduğunu sanıyorum. Evlencem ki namusum iki parlık olmasın. Ben kaşar mıyım elin erkeğiyle sevgili olacam en garyı meşrusundan bir de evlenmeyecez. İyi vallahi Allah'a ben bunun hesabını nasıl vereyim sorarım sana. Ailemin yüzüne nasıl bakayım sorarım sana. ?

2|0
    0|0
    • Ben diger kizlara laf etmiyorum :) kizlarin hepsi boyle olsun demiyorum. Boyle olursa toplumun ahlaki bozulur zaten. Ama ben boyle kizlardan istiyorum. Sizin talipliniz daha cok zaten :)
      Ayrica evlenme yok demedim. Evlenmek icin bastirmasin surekli kastettiğim benim. Yoksa evlenme zamani gelince ona karsi degilim.

• Sık boğaz etmesin istiyorsun tamam o zaman. ''Sizin talipliniz daha cok zaten :) " bunun için de teşekkür ederim. :)

• Evet sık boğaz etmesin cok iyi olur :)
      Birsey degil yani bunlar gercekler. Bizim ulkemizde bakire veya daha boyle seylerden uzak kizlara evlenilecek kiz olaak bakilir genelde :)

• trip degil de tavir almazsak bazen yaptiginiz hatayı fark etmiyosunuz. ergen triplerinden bahsetmiyorum tabiki. arıca evlilik sormasinda ne gibi bir kötülük var hayatını seninle geçirmek istediğini gösteren bişey bence güzel

0|1
    0|0
    • hayatın gerçeklerinden habersiz baba parasıyla büyümüş ve hayatini devam ettiren birisi için hata farklidir evine ekmek parası getirmek için bir tarafından ter gelen insan için farklidir bilmem anlatabildim mi (şahıs olarak alma)

• @jokey817 baba kavrami cok baska bisey onda haklisin. ben "cicim" aylarindan bahsediyorum biraz

• anladım

• Bunlar karsiliginda senin ne gibi olumlu ozelliklerin var acaba? Bir numaran oldugunu sanmiyorum kadinlari cinsel obje ve hizmet etmeye programli canlilar olarak dusunen bu kafanla.

0|1
    0|0
    • Soruyu guncelledim cevabi var yukarda :)

• Xper icin mi cevap yazdın yani? E o zaman daha rezilsin. Insanca bir seyler yazmamışsınki. Neyse benden bu kadar. Vaktimi senle kaybedemem gülüm :)

• Can sıkıntısı + xper. O beyinle idrak edememissin belli ki ; ama ben tekrar belirteyim, kullanmaya calistigin su sitenin amaci zaten gorus bildirirken, xper puanini yukseltebilmek. Amacina uygun yapmayi ogren bazi seyleri artik, kac yasina gelmissin bak. bir site, anlattigim amacla kullanasin diye var. O kafandaki ufak beyin, kullanman icin verilmis. Gulum'muss.. :D Hadi bakalim, degerli vaktini almayayim madem ben keko. :D

• Türkiye de niye böyle yakışıklı erkek yok?
    33.media.tumblr.com/...m5p4brjZSc1r7h4q5o1_500.gif

0|0
    0|0
  • Ara ara belki bulursun gündüz gece illaki bulursun :))

0|0
    1|0
  • Evlilik sormayacak evinde seninle yaşayacak? Biraz zor bulursun öylesini sen

0|0
    0|0
    • Zor degil imkansız :) bulamadigim icin sordum zaten belki bir bilen vardir diye :D

• Senin gibiside yoktur eminim :D

0|0
    0|0
    • Ben kendimle ilgili hiçbir şeyden bahsetmedim ya neden herkes bana takılıyor? Mesele sorudaki ozelliklere sahip kızlar.

• Hepsi varda trip atmaya ne kız var ne erkek:)

0|0
    0|0
    • Erkekler atmaz trip ya ben hic rastlamadim :)

• her kizin icinde trip atmak var demekki boyle kiz yok :D

• Şaka yapıyorum yahu:))

• O tiple biraz zor canım :D

0|0
    0|0
    • @xDemon ve miss world 1. si konuştu.

• Sen bu tiple nasıl yasayabiliyosun. d beyin de önemli tabi

• Hadi yol al canım.

• Ne aliyorsun sen? Manavdan dimates mi? Hzmetci mi? Çok sey istyrsn coook

1|1
    0|0
    • Ahahah bakti listeye ve "ben yokum" diyor :D

• :) evet erken ama gunes o saatte güzel görünüyor

• Valla beni anlattin resmen. dogru soyluyon turk diyilim ama)))

0|0
    0|0
  • Avucunu yala. Edep ya huu!

0|0
    0|0
    • bak bak :D trip ata sporu ata :D :D

• Kime gore edep?
      Neye gore edep?
      Edep kelimesi arapça edb kokunden geliyor. O da topluma uygun davranmak demek. Toplumumuzda kimse zina yapıyor diye taşlanmıyor. İstediği istediğini yapıyor. Ben de istediğimi yaparım.

• Keşke taşlansa da oksijen israfından kurtulsak.
      Ozon tabakasını sizin pis nefesleriniz deliyor egzos gazları haltetmiş sizin yanınızda.

Erkekler Ne Diyor 13

• iyi hoş tamamda kardeş senin özelliğin ne? bu özelliklerde hatun ortaya çıktı diyelim senin neyini tercih edecek? en alta bir madde daha ekle "- bütün bu özelliklere sahipken birde sebepsiz beni tercih edecek diye"

1|1
    0|0
  • Öylesini alabilmen için

Böyle bişey olman lazım kardeşim :D

https://i.hizliresim.com/mrGOvR.jpg

3|1
    0|0
  • cebinde paran varsa dünyanin her yerinde böyle bir kız bulursun sen para kazanmaya yönel :)

0|0
    1|0
    • Para var o hic sorun degil. Gelsin evde yasasin. Hersey benden. Okulum bitsin 1 seneye araba bile koyarim altina ama boyle kiz yok iste.

• Emin var sadece bulmak mesele üniversitede rahat bulursun ama

0|0
    0|0
    • Universitede de yok. Bu butun ozellikleri bulmak cok zor. Emin ol bu tip kizlarin en iyi bulunabilecegi uni. lerden birinde okuyorum.

• Bulan buluyor sorun sende o zamn

• Tum ozellikler ayni anda buluyorlarsa helal olsun. Sorun bende o zaman.

• Oyle bir kiz bulamazsan tam tersi bir erkek ara memlekeyte cok oyle erkekler

0|0
    0|0
  • Kardes robot yapıp kodlasan bu kadar olmaz ama sloven ırkı yemek hariç alayını karsiliyo :)

0|0
    0|0
  • vardır varıdr da denk getırmek zor mutlaka bıı eksılır ya okdar da olsun :D

0|0
    1|0
  • Harbi böyle bir kız varsa bende alırım bir dal

0|1
    0|0
  • Var afrikadan bir köle al hic sorun yapmaz

2|0
    0|0
  • sen kadın değil köle tarifi yapmışssın

0|0
    0|0
    • Ben de evlilik istemem.
      Ben de trip atmam.
      Yemek yapmasinin bedeli olarak eve parayi ben getiririm.
      Cinselligi ben de sorun etmem.

Eşitiz yani :) düşünmesin demedim ya

Geriye sadece guzelligi kaliyor. Onun da kolelikle bir alakasi yok sanirim :)

• Bu devirde ondan da yokki.
      90lar nesli olarak bitiğiz

• allah yardımcınız olsun, işin yaşı düşmüş 18 altına

• Ne alaka mk

0|0
    0|0
  • oldu ak. on off tuşu olsun bir de?

0|0
    0|0
  • Var :D

0|0
    0|0