Kapat

Kızları etkilemek için para cok mu şart?

bir türlü anlama veremiyorum bu duruma aydınlanmak istiyorum

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilim 5 parasız herşeyi ben yapıyorum. Sen düzgün kız bulamamışsın

0|1
    0|0
    • sanırım doğru soluyorsunuz bizim buralarda yaşamıyor o türde kızlar

• Vallami:)
      Adam çok sansli:)
      Bari alman usulu yapin şunu:)
      Keşke ben olaydim sevgilin

• Siz de önü erkek diye gezdiriyorsunuz yanınızda bravo

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim icin para onemli ama bana harcamasi icin degil. Evlenecegim insanin guzel bir maasi olsun isterim, benim yanimda kendini ezilmis hissetmemesi icin. Giyimi kusami duzgun olmali kaliteli seyler kullanmali bu yuzden de para sart tabi ki soylemeye calistigim sey bu

0|1
    0|0
    • O saydıklarında sıkıntı yok geneli mevcut bende ama bir ferrarim yok ki olsa önü bile az bulan insanlar var anlam veremiyorum böylelerine...

• O kadarini da dikkate almicaksin artik acgozlu denir boylelerine

• Peki o zaman orta dereceli düşünen uyumlu birini tavsiye edebilir misiniz bana çevrenizde belki de vardır böyle birileri

• Yok şerefsiz olma evine hayırlı para girsin alnın teriyle kazandın yeter. Bence kişilik düzgün olması lazım. Aldatmasın yeter.

0|1
    0|0
    • sizde güzel solemişsiniz ama bu dediğiniz seyler yeşilçam filmlerinde kaldı artık :) Nadir de olsa bu tür şeylere değer veren insanlar vardır elbette.. tskler yorumunuz için

• Para Ile duygulari hisleri satin alabiliyoriz

0|1
    0|0
    • Peki seninkiler satılık mı

• Para ve his kalmamis elimizde. Gönüllü olarak vermisiz

• Bunu ilk okuduğumda konunun dışında şeyler düşündüm gönüllü olarak gönlünü mü verdin ki öyle demek istedin sanırım bu konuya açıklık getirir misin

Erkekler Ne Diyor 7

• yok şart değil paran varmış davransanda kekler hemen etkileniyor :D.. bazı kızlar var aradıkları para ya da başka meta değil onlar senin peşindeler. ama o kızlardanda eser miktarda serpiştirlmiş dünya gezegenine sana denk gelirse ne ala..

0|1
    0|0
  • o senı sevdıgı dereceye baglı belkıde paran ıcın yapıodur belkıde askın ıcın

0|1
    0|0
  • cebinde paran varsa hayelindeki kız için yakışıklı olursun.

0|0
    0|1
  • Kesinlikle şart. Paran yoksa hiçsin paran varsa herşeysin. %99,9 böyle.

0|0
    0|0
    • tipin önemi yok diyorsun yani

• Hiç bir önemi yok ne yakışıklılar görüyorum boş boş takılırlar sap gibi ne çirkinler görüyorum para çok kızlar etrafında. Kadın milleti kimse kusura bakmasın ama parayı çok sever. Nadirdir diğer durumlar.

• Karı kısmı güç sever. Güçte para.

0|1
    0|0
  • Evet şart

0|1
    0|0
  • bu devirde fazlasıyla şart kardeşum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...