Bir erkegin kiyafete bu kadar karisma hakki var mi ya?

arkadaslarimla bir resim ekledim bustiyer vardı üzerimde kapak resmi yaptım bunu bu ne simdi sen ne saniyosun bunu koyunca neye benziyo bu sana göre kendini iyi mi hissediyosun flan bir suru sey yazdi bana bu kadar laf etme hakki olur mu bir erkegin

0|0
329

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• erkeklerin çoğu sevgilisini kendi "malı" olarak görür. O yüzden kendi istemediği hiç birşeyi yapmanı istemeyebilir ve bunu normalmiş gibi dile getirir. Sen aynı şekilde bunu bunu yapma demeye çalış bakalım nasıl çekiyor siktiri :)

0|0
    0|4
    • bende öyle hissettim çünkü daha yeniyiz

• @yapmaboolum aynen gizli kullanıcıyı ayartmaya çalışıyorum :) İnsan karşındakini kendisi gibi sanırmış dostum amacımın bu olduğunu sanman gayet normal bu açıdan. Sexist bir insan olacağına kendi "hemcinslerinin" kusurlarını görmelisin. Bir söz vardır bilir misin bilmem ama "Bizim köyde göte g*t derler" :)

• @yapmaboolum seviyene düşmeyeceğim bile :)

• haktan ziyade kıyafetine karışması sana verdiği değerin en açık göstergelerinden biridir !! 1 erkek olarak söylüyorum..''açık ve net'' hee bu kadar ilgi göstermesin bana dersende o ayrı tabi..

0|0
    0|1
    • ama daha yeniyiz

• ne güzel işte daha seni doğru düzgün tanımadan bile değer veriyor.. daha ne istiyorsun.. bu tip adamlar iyi adamlardır söyliyim :)

• ağzına sağlık erkek arkadaşının. Her erkek sevgilisine böle karışsa keşke. Dışarda gezen hatunları görüyorz niyetini..

0|1
    0|0
    • ne alaka cidden mantik kuramiyorum

• Eger otoriten , sevgin , dusuncen , yasayisin .. bir eksik varsa erkek resmide kaldirttirir. Hesabida dondurur. Senide dondurur anlamazsin.. yanlis gordugu birseyi sana belirtmesi yapmaman gerektigini soylemesi nedenini aciklamasi daha guzel degilmi?

0|0
    0|0
  • erkekler bir kadına baktığında aklından çok şey geçirir bunu sadece erkekler bilir o yüzden bir erkek sana kıyafet veya hareketler konusunda bişeyi yapmamanı ve giymemeni söylüyosa onu yapma erkek sonunda hep haklı çıkar

0|1
    0|0
  • olur bizde ''namusum'' kavramı var benim sevgilim benm namusumdur baska gözlerin namussuz bakışlarına bırakmam yeri geldimi karışırım ''sahiplenme'' kavramı vardır benim olan benimdir başka gözlerle paylaşmam

0|0
    0|0
  • Daha yeni ilişkiler de karışmaya hakkı yok ama uzun sürmüş derinlesmis ilişkiler de iki taraf ta rahatsız olduğu şeyleri dile getirmeli istediğini söylemeye hakkı var. Evet erkek kadınım demeye başladığı kişiye istediği kısıtlamayi koyabilir.

0|0
    0|0
  • Olamaz, ne zaman ki eşin olur sitem etme hakkı olur o zaman ama yine karışamaz sen beni böyle kabul ettin kardeşim ya sev ya terk et der çıkarsın işin içinden.

0|0
    0|0
  • Seviyorsa karisir sahiplenir baskasinin bakmasini istemez yoksa giydgn kiyafete birsey demez disarisi sey kayniyor

0|0
    0|0
  • Bir erkek kadinini kiskanmalidir. elbisesine de karisir oturmasina da kalkmasinada. erkek olmayan veya kiskanmayan anlayamaz bunu

0|0
    0|0
  • Karışmak düzenli olmalıdır ancak engel olamaz.. Katılıyorum sana..

0|0
    0|0
  • evet vardır çünkü başka erkekler görse ne gözle bakar bilir.

0|0
    0|0
    • of o kadar laf beklemiyordum bir anda sok oldum hakaret edicek sandım o zaman ipler kopardı

• ne gibi anlamadım

• kopmuş kanka kopmuş boşver

• Hiç kusura Bakma ama Karışıcak tabi.

0|1
    0|0
    • daha yeniyiz ya bu tepki cok fazla

• tam olarak değil hatta daha ikna olmadım

• o zaman sopayla döv, ne karışıyosun diye. :)

• Bustiyer için gayette karışabilir

0|1
    0|0
  • Göz morartmadigina dua et

0|1
    0|0
  • gülü seven dikenine katlanır

0|1
    0|0
  • Sosyal medya iste
    Aşklari başlatir ve bitirir...

0|0