Hem eğlenilecek hem evlenilecek kızsın dedi bana?

Çevrede çoğu kıza göre güzel ve daha masumum birsürü erkekle gezip çıkan biri değilim. Hanım hanımcık biriyim. kendimi övmek olarak algılanmasın. Çok çok iyileri var benden de. yalnız bana aşık olan çocuk bana sen hem eğlenilecek hem evlenilcek kızsın çok masumsun. Çevremde senin gibi kız yok hepsinden farklısın dedi.

Çevresindeki kızlar aşırı rahat kızlar ve çok kızla da iddia için bile sevgili olmuş
Yakışıklı bir çocuk ona teklif edende çok oluyo işi gereği etrafı kız dolu. ben daha turucu biriyim. O çok rahat yaşamı olan biri benim gibi birini bulunca etkilendi ilk görünüşümden çok aşık oldu hatta. tanımak istedi kabul ettim beni her kızdan farklı görüyo

Şimdi annemi iyiki dinlemişim diyorum ama bir yandan ne kadar Yakışıklı olsada böyle rahat biri ile nereye kadar yapabilirim o istese Bile

0|0
117

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Ölene kadar inş. . Eşininde senin gibi olması pek olumlu bişe degil haberin olsun sende olmayanı bulacaksın ki birbirinizi tamamlayabilesiniz diyorum. .

0|0
    0|1
  • Eğer ortamları tanımıyorsan bilmiyorsan masumsundur cevren genislesin bak bakalım o masumluk kalıyomu bende bir kızdan hoslanıyodum oda masumdu çevresi genişledi pat o eski kız ortada yok kaybolmuş gitmis

0|0
    0|0
    • Ortam önemli masumluk zamanla azalabilir

• 3. Sınıf

• Ne okuyorsun

• Hem eğlenilecek hemde Evlenilecek diye birşey olmaz. biri çok kutsal bir müessese biri siradan basit kizlarla yapilan birliktelik. o çocukta bir problem var

0|0
    0|0
  • Adamin niyeti ciddi olsa zaten eylenileceksin demez guya araya evlenileceksinide eklemiski sana biraz guven versin

0|0
    0|0
  • Bende gecen yürüyordum sonra bir kız gordum sonra kafasına ufo düştü

0|0
    0|0
  • ayar vermeye çalışmış sana kaçma diye ama yememişsin anlaşılan.

0|0
    0|0
  • önce sevişiriz beğenirsem evlenilir demene getirmiş :D sadece soruyu okudum

0|0
    0|0
  • Tekmeyi kodummu aglayarak gelirsin böle böle yapti diye

0|0
    0|0
  • hem övmüş hem sövmüş

0|0
    0|0
  • kavgada soylenmez