Başta bana dokunmaya korkuyodu rahatsız olurum diye ama şimdi sarılıyor belime dokunuyo öpüyo?

Beni seven bir erkek var ben tanışmak için zaman istedim emin olmak istedim sevgisinden. Başta elime dokunmuyo bir keresinde ağladım bir canımı sıkan bişe oldu benden izin aldı izninle kusura bakma ama sana sarılcam dedi çok masumca sarıldı
Buluşunca ben tokalaşıp öpmeden o öpmeye çalışımıyodu

Yani dokunmaya korkuyodu bunu banada dedi rahatsız olursun diye sana dokunamıyorum korkuyorum dedi. bir gün istiyosan sarıl sakıncası yok dedim şimdi sarılıp öpüyo beni duruo dururken. belime dokunuyo omzuma dokunuyo yakınlaştırıyo kendine

Sizce ben izin verdim diyemi böyle oldu yoksa amacı başkamı

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• Yokkkk beee, valla masum o çocuk...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir erkek olarak söylüyorum canım sen boşa alırsan o vittes attırır bu kadar basit ağırdan saat ödül olarak öptür karşılığını gör kendini ona sat demiyorum aynen köpeğe istediğini yaptığı zaman mamasını vermek gibi

0|0
    0|0
  • bu işler zamanla olur sıra s.. se geldiğinde ya kavga edip ayrılırsınız ya da s.. yapıp ayrılırsınız

0|0
    0|0
  • Anlaşılan bu durumu o da arkadaşlarına anlatmış, onlar da salak mısın oğlum git yumul kıza demişler.

1|1
    0|0
  • sevgilisiniz ve tokalaşıyorsunuz öyle mi. evlenince sen bayramlarda kocanın elini de öpersin

0|0
    0|0
    • Sevgili değiliz daha kabul etmendim

• Metin Şentürk derki : Bu işin sonunu iyi görmüyorum:-D

0|1
    0|0
  • Faruk pekerde Müjde Ar ı böyle halletmiştı

0|1
    0|0
  • Verdin anahtari bir kere :)

0|0
    0|0
  • kıvılcımlar başlamış:D

0|0
    0|0
  • r harfini evde mi unuttun

0|0
    0|0
  • amacı baska senı becermek ıstyr emın ol sana şu an salakca gelıcek ama ılerde kızlıgın gıttıgınde ya da kucagına velet geldıgınde anlarsn..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Isin verdib diyi belki amaci baskadir ben bir kötü olay yasadim mesela

0|0
    0|0
  • Sen izin verdin oda bokunu cikario

0|0
    0|0
    • tabi dokunmaması lazım amcasının kızı ya sanki

• Dokunöak doğal bişe değilmi bende sevdiğime dokunmak isterim ama ellemek değil kalpten dokunmak okşamak

• Ya insan sevdiigin ilk kalbini sonra eline dokunmak ister. . Ya bende olsa isterim sevsigim erkege sarilmak elini tutmak. . Ama izin verilincede bokunu cikariyorlar o yuzden dikatli ol guvensende..

• Bence baştan beri amacı buymuş

0|0
    0|0
  • Sarıldı diye bitti herşey doğru

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama sana sarilacagim nedir ya :((((

0|0
    0|0
    • yokluktan çocuk ne diceğini şaşırmış knk :D

• Ne yokluğu çocuk çok kızla sevgili olmuş. bana ciddi niyetli oldunu farlı şeyler beklemediğindei söyledi

• erkekler sadece söyler.

Yükleniyor...