El ele tutmak öpmek sarılmak için belli süremi beklemek gerek ille?

Doğaçlama gelişen dokunmak öpmek yüzünü okşamak vs bunların ille sırasımı bir zaman geçtikten sonrası olması gerek.

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• e tabiiki. ilk günden dudaktan öpüşürsen hakkında farklı dusunulur yani ama çok da sıkı olmamak lazım zamanla..

0|0
    0|0
    • Erkek operse? Kiz beklemedigi an? Ozmn kizlardami hemen kotu dusunmeli? Hemen herseyi negatife baglamayin. Benim sevdigim adamda ilk gun teklifi kabul ettikden bir 2 saat sonra hic beklemedigim anda optu beni cok masumca ve simdi evlilik icin ilk adimi attik

• bir saniye l*n soran sen değil miydin? ben dün iyi içmişim demek ki, kusura bakma ya :S

• Teşekkürler En İyi Görüş için ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• genelde oyle olanda olur bırden herseyı yasayanda ama ılıskının baslarında bır cekıngenlık olur karsı tarafı urkutmemek ıcın o yuzden boyle sıra gıbı bırsey olusmus

0|0
    0|0
  • arkadış içinden geldiğinde tutacaksın. içinden hemen tutmak geliyorsa içim kaşar diyip hayatına bakıcaksın.

0|0
    1|0
  • Herseyin bir zamani vardir :) zamaninda yaparsa veya yaparsan daha guzel olur :)

0|0
    0|0
  • basit görünmek istiyorsan ilk günden sevişedebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Neden hemen elini tutsa kötü mü olurdu?

0|0
    0|0
    • Bence o anda hisler nasılsa oyle olmalı sarılmak dokunmak öpmek. kalpten gelip olmalı. onun dışında
      .

• İlginç bu tür şeyleri zamanlama ile belirleyemezsin yoksa şartlandırma olur ;-)

• evet kesinlikle kanka hemen yapma bunları

0|0
    0|0
  • Tabiki de herşey kademe kademe...

0|0
    0|0
  • Hisleriniz karşılıklı ise zaman gerekmeyebilir.

0|0
    0|0
  • Akisina birakkkkk

0|0
    0|0
  • Hepsinin belli zamanı var herşeyi bir anda yaşarsan çabuk sıkılırsın ve hiçbir heycanı kalmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayir. Nezaman icinden geliyorsa sevdigine ister istemez dokunur insan.. yanagina bir opucuk kondurur. Bunun zamanla alakasi yok. Kim ilk sarilcak cart curt ile de ilgisi yok.. kalbin yonlendiriyor zaten gerektigi zaman. Benim sozlum ilk ciktigimiz gun dudagima kucucuk bir opuvuk kondurmusdu bile. El eleydik disarida hatta.

0|0
    0|1
    • Bencede kalpten gelen önemli katılıyorum.

Benzer Benceler

Yükleniyor...