Bir erkek var bana aşık ben kabul etmedim tanımak istiyorum dedim? sadete gelin?

Ve bir haftadan fazla olcak yolda bir anda sevgili gibi el ele tutmaya başladık sarıldık vs. ancak ben daha onunla sevgili olmayı kabul etmedim. Sizce çok erkenmi oldu bu o günden sonra çocuk öncesinde uzun uzun mesaj lar atardı aşkını ilan ederdi şimdi kısa kısa mesaj la dile getiriyor. elde ettiğini düşündüğü içinmi bu. Sizce hissedince el ele tutmak sarılmak öpmek olmamalı. İlle uzun süre bekletmekmi gerek süründürmekmi gerek erkekleri

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• senin düşüncen önemli emin değilsin bu ilişkiden belli

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Elde ettiğini düşündüğü için olma ihtimali var hani nasıl bir şeyi cok istersiniz alıncada bir sure sonra hevesinizi alıp cöpe atarsınızya iste böyle bisey

0|0
    1|0
  • Kısa mesaj atması senin kabul etmediğin için. Sözlü tepki vermemişsin. Büyük olasılık çekiniyor.

0|0
    0|0
  • Ne alakası var. Tam tersi olmus fazla nazla aşkını usandırmısın. .

0|0
    0|0
  • Evleninde kurtulalım ya : D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bacım davincinin şifresi gibi erkekler çok garip seversin bir türlü sevmezsin bir türlü ama şunu biliyorum gerçek seven ilgiyi azaltmaz sen içinden geldigi gibi davran baktın bu soguklaştı yol ver gitsin

0|0
    0|0
    • Soğuk değil elde edince rahata girme gibi her erkekte var bu aslında

• aynen ya oda dogal bişi bizde bile oluo ilgiyi azaltmadıktan sonra problem yok

Yükleniyor...