Dünyanın en kaprisli kızlarının türk olmasının?

altında yatan sebebler nelerdir?

Güncellemeler:
sizce?
gırgırına :)

0|0
89

En İyi Kız Görüşü

• iş amaçlı her yerden insanlarla görüştüğünü muhabbet ettiğini soylemissin de, muhabbet etmek sevgili/eş kadar yakın tanimak olmuyor. Kimse iş için görüştüğü yabancı bir adama kapris yapmaz tavır almaz zaten. Sevgili evresine geçtikten sonra işler değişir. Bizim kaprisli olduğumuz kadar siz erkekler de gereksiz kıskançsınız. Yabancı erkeklerde bu tarz kıskançlıklar yok, eğer senin dedigin yerden bakarsak olaya.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • digerleri sazan gibi atladi sen atlamadin güzel yabanci birisyle 3 yıl ilişkim oldu bir günde trip attigini görmedim hayata bakış açılarınız farklı zoru görmemiş bizimkiler elindekinizle yetinmesini bilmiyosunuz kıskançlık muhabbetine gelirsek yabancıların çoğunda namus ahlak bitmiş sıfır kıskanmamaları normal yurt dışna çıktınmı bilmiyorum avrupanin bir çok yerınde parklarda bacılarını karılıarini satiyolar sonra beraber damardan erion vuruyolar elinizdekilerle yetinin biraz aile hayatlari sıfır çocuklar hayati ögrenerek büyüyor sana yazdigim şeylerde alakalı el bebek gül bebek büyümüyor soruyu girgirina sordum hep ciddiyetle geldiniz :)

• evet

• iyiymiş koşuya çıkıcam görüşürz.

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun sorumlusu biziz olm. Rusyaya gitsek orda yaşasak onlarında götünü kaldırırız emin ol. Yüz vermiceksin o zaman yola geliyorlsar. Eksileri sayacam şimdi :-D

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • zorluk görmemişler işte el bebek gül bebek büyüyolar ruslar açlik görmüş :) hayata bakış açıları farkli

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Dünyanın en tipsizleri de türk erkekleri. Böyle yakışıkılar varken.
    41.media.tumblr.com/.../...uZ2lj1rkxjkio1_1280.jpg

2|0
    0|2
    • senin zevkinin mk

• işmi atiyosun sen :PP

• Ben sazan değilim arkadaşı savundun çünkü hemcinsim o benim ayrıca kız slav çıktı içine olursun inşallah.

• başka ırklardaki kızları hep tanıdın sanki amuğagoyim

4|0
    1|2
  • Türk erkegi sanki mükemmel
    Erkekteki malzeme o kadar biz napalım.

1|0
    0|1
    • havalara bak sen beyenmedigin türk erkeklerine bütün dünya hasta :)

• Anlayışsız duygusuz kaba vs

• duygusuz kaba eyvallah anlayışsız için katilmiyorum dünyaya bakış açımız farklı armutun sapı üzümün sapı çok takılıyosunuz bide el bebek gül bebek büyüdüysen offf :D

• Her gün zaten başka ırktan kızlarlasın onlarıda tanıdın sende haklısın tabi :D

1|0
    0|1
    • bazıları nedense bozuldu ya bayan üzerine takı sektöründeyim %70 yabancı müşterileriin içindeyim tanıdım ve tanımayada devam edicem oldumu :)

• Hadi tamam sen haklısın uluslararsı arkadaş uğraşmıcam :D

• hahaha boşa yaşıyosun poponu kaşıyosun içine dert olursa burdayim muck :D

• Çok güzeliz panpa, yapacak bir şey yok.

1|1
    0|1
  • çünkü kızlarn üstünde baskı var rahat bırakmıolar bizi

0|0
    0|0
  • Normal turk mu var yabancilara gore takma kafana kiskaniyorlar ;)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• memlekette abazan cok olunca got tavan yapıyor dogru orantılı olarak avrupada bizim kızların kıskanclıktan olecegi kızlarda hic ego kapris yok londrada yasamıs birisi olarak soyluyorum bunu;)

0|1
    0|0
  • egolarını tavan yapmalarını sağlayan abaza kardeşlerimiz.

2|1
    0|0
  • hacı şimdi eğri oturup doğru konuşalım. hayatında kaç tane farklı ırktaki kadınla oturup sohbet ettin? bir rusla etmişsindir o da belli yani

0|0
    0|0
    • dostum arab, rus, fransız, italyan, romen, alman japon çin hepsiyle oturdum muhabbet ettim iş yemeklerini sayarsen yemekte yedim.)

• Bence tek sebebi türk erkeklerinin kadına düşkün olması

1|0
    0|0
  • Çünkü abaza erkekler yüzünden.

1|0
    0|0
  • Doyumsuzluklar

0|0
    0|0
  • Türkler başka da ondan

0|0
    0|0