Kapat

Hoşlandığım kızla tanışma? (Kızlar yardım)?

Evet arkadaşlar, öncelikle yan sınıfta hoşlandığım bir kız var, ünideyim, kızla birkaç defa aynı ortamda bulunduk bir iletişim olmadı ama ismimi biliyor, sadece 1 derslerine girebilirim boş saatime göre o da salı, o derste muhabbet etmeye çalışacağım, kızı sinemaya davet etme düşüncesi var acaba çok mu abartı kaçar? Sadece beraber vakit geçirmek istiyorum fakat bu salı gününden başka muhabbet etmem çok zor karşılaşmıyoruz, ne yapmam lazım öneriler lütfen öncelikle kızlar söz sizde...
Güncellemeler:
Arkadaşlar sinema felan yok, önerilerle gelin lütfen.

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Biri beni hemen sinemaya davet etse tokadı basarım :D arkadaşım önce bir arkadaşmış gibi konuş aradan bir iki hafta geçince davet et sinemaya ondan hoşlandığını belli et Gülümse mesela gözlerini ayırma zamanla olur zaten olacağı varsa da ;) derse girdiğinde konuscaksan da nelerden hoşlandığını sor o senden ilgi gördükçe emin ol boş dönmez ;)

0|1
    0|0
    • Ya aslında ortak arkadaşlar varda o şahsa uzaklar biraz onlar kafama soktular :D Yok derste film muhabbeti olsun da sonra ne film sever öğren sonra davet edersin diye, mantığım reddediyordu hala :D Her zaman konuşabileceğim biri olsa keşke aynı ortamda da bulunmuyoruz :S

• Teşekkürler yorumun için, dersler haftaya bitiyor o zamana kadar samimi olmam lazım :D

• Rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Geç sinemayı

0|0
    0|0
  • Sinema konusu biraz abartı olabilir.

0|0
    0|0
    • Bana da öyle geliyor da of napcam ben ya.

Yükleniyor...