Kapat

Sigara kullanıyor musunuz?

Sigara kullanıyor musunuz? Hangi marka içersiniz? Hangisi bana uzak olsun dediğiniz sigaradır? Ve en son sigaranızı ne zaman içtiniz?

Camel Black kullanırım ben ama şu sıralar Viceroy Switch. Lm ye hiç alışamadım ve söndüreli beş dakika oldu (:

0|0
1453

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 53

• Karışık takılıyorum. Genelde sarma içerim. Param olunca Parlament alırım. Bazen kafama eser Lark alırım. Prestige midir nedir o sigara benden uzak dursun. karnıma ağrılar sokan tek sigara olur kendileri. en son sigaramı az önce gizlice çatı katında içtim. yurtta sigara içmek yasak malesef, dışarı çıkmakta yasak. eee bizde mecburen gizli gizli içiyoz

0|0
    0|0
  • winston mavisi... Light da denir ama mavidir o. sanki benimle bütünleşmiş bu sigara.. winston bu ürünü üretmeyi bıraksın ben de sigarayı bırakayım o derece.

0|0
    0|0
  • winston light kısa. muratti bana uzak allaha yakın olsun

0|0
    0|1
    • Aynen muratti de berbat beni tikiyor icemiyorum onu

• ben winston günde 1 paket içiyorum bazen 2 ama muratti de 4. sigaradan sonra ölümcül baş ağrısı :D

• Kent ya da camel soft içerim söndüreli bir 1 saat olmuştur lm sevmem murattiyide sevmem victoryide sevmem gerisi içilebilir

0|0
    0|0
  • Ucuz takılıyorum diyorsun. Gündü bir paketten fazla içmiyorsan al parlementi iki gün iç hem karlı hem diğerlerinden iyi.

Kendimden biliyorum.

0|0
    0|0
    • Parliament gibi leş bir sigaranın pahalı olduğu devirde yaşıyoruz unutmuşum bir an (:

• Parlement leş?

Yuh artık. Kent içtim, winston içtim, malboro içtim, hatta yurt dışından getirttiğim malboro ve camel içtim ama tr deki en iyi sigara parlement.

Pahalı ama diğerleri gibi ağızda iğrenç bir tat bırakmıyor.

• Parliament içilir mi hiç Allah aşkına! Marlboro da leş Winston Code güzel sadece sigara zevk işidir ve siz parliament severken bem camel black tutkunu olabilirim. İş fiyata dökülürse eğer konu sapar ve ben gocunmadan büyük demem kavgaya başlarım, cevaba giriş cümlenizin ne kadar laubali olduğunun farkında mısınız? Bence edebinizle cevap atmayı kesin yoksa edeceğim laflardan ben sorumlu olmam.

• 0|0
    0|0
  • murattı (rosso) ıcerım ama parlement ve marboro hıc sevmem saman gıbı tadı var bana gore... daha yenı sondurdum

0|0
    0|0
  • güzel kız ben öyle sigara falan kullanmam çünkü gücümü yitirebilirim ;-) örnek ben tam 100 kg ı pek de zorlanmadan taşıyorum kucağımda ya ;-)

0|0
    0|0
  • Evet Marlboro Light icerim lark lm samsun vs igrencleri 1 defa ictim daha icmem şu an yaktım wc de iciyorum. :)

0|0
    0|0
  • en sevdiğim : marlboro light
    en sevmediğim : president

0|0
    0|0
  • Kadında ne kadar itici bişeydir. Sigara içen kadınla öpüşmem!

1|0
    1|0
  • Now boş dumana verecek para yok bende kafayı bosaltıcaksa olur.

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum ama içenlerden daha çok zehirleniyorum içenlerin dumanı yüzünden.

0|0
    0|0
  • Marlboro red iciyorum, mentollü sigaralari sevmiyorum en son 1 saat önce içtim

0|0
    0|0
  • Muratti vazgeçilmezim sigara dedin bak yaktım şimdi içiyorum

0|0
    0|0
  • tütüne karşıyım cannabis türlerini tavsiye ederim favorim white widow dur.

0|0
    0|1
  • Yeni ictim kent black slim eskiden parak ahmet icerdim cigerler daha kaldirmiyo ama

0|0
    0|0
  • Marlboro touch blue, malesef tiryakiyim, son nefesi cekerken soruyu gordum :)

0|0
    0|0
  • En son sigaramı 13 yaşında denemek amaçlı içmiştim :)

0|0
    0|0
  • Hayır. 2 yıl önce biraktim. Simdi kokusuna bile tahammulum yok...

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...