Erkekler fikir verin bana?

bir arkaşım vardı aylardır çok samimileştik nerdeyse flört aşamasına gelcektik. Hoşlanıyo gibi davranıyor sürekli mesaj atıyo buluşmak için bahane üretiyordu. çorap birden bir ay hiç mesaj atmadı

Ben attığım halde geçiştirdi sallamaz davrandı benim tahminimce başka kız araya girdi. Ben ilgisiz de değildim ki desem çocuk ümit kesti. ama artık yine haftada iki falan mesaj atıyo ne var ne yok gibisinden.

Sizce ben arayı yine sıcak yapıp bunu kıvama getirip sallamaz mı davranayım.

ya da soğuk kırılmış gibi umrumda değilsin gibi mi davranayım aklı başına gelir

Güncellemeler:
Ben soğudum bu çocuktan ama aklını başına getirmek istiyorum belliki diğer kızı elde edemedi bana yanaşıyor

0|0
012

En İyi Erkek Görüşü

• uzatmaya gerek yok. akşam yemeğe çıkalım sonrasında size gideriz de. akşam olduğunda seni saatlerce beklesin ağaç olsun. sonra geçerli bir mazeret üret aklı başına gelsin.
    bu arada unutma senden başka yok... kaybedenle hiç işin olmasın ;)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Çok Güzel fikir bu zamana kadar onun her buluşma teklifine tamam olur demiştim basit göründüm. bir kendi açarsa yine buluşmayı öyle yapıcam sağol

• rica ederim. unutma senden başka yok.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• çorap kokmuş kızım , soğuk davran arayı aç yoksa sende kokarsın!!!

0|0
    0|0
  • Afedersin ama o kisiden bir b*k olmaz bu saatten sonra salla gitsin kaybetigine kendi uzulsun hic sikma canini

0|0
    0|0
    • Sıkmıyorum ki onla takılırke. Kısmetim kapandı sonra bir ay onsuz dum. Kısmetim açıldı üni de yakışıklı bir erkekten teklif aldım. amacım o beni basit gördü ben ümit besledim ama artık soğudum. ona aklını başına getirmek isterim

• Hepsini okudum "çorap" kelimesine takıldım...

Umursamaz davran ama sakın trip attığını belli etme...

0|0
    0|0
  • Aklı basında olmayan bir arkds oldugunu düşünmüyorum hislerini anlamamış derim. .

0|0
    0|0
  • Çocuk başka bir şeyin Peşinde Olmasın hiç böyle düşünmedin mi?

0|0
    0|0
  • sen burada anlatıyorsun ama adam senden tam bır karsılık alamadı arada kaldı

0|0
    0|0
  • Çorap nasıl mesaj atıyor orasını anlamadım

0|1
    0|0
    • çocuk diye erkek çorabıyla mı konuşuyo acaba ;)))) yokluk adama neler yaptırıyo!!!

• Haha ya okadar yokluktayım ki :))) yokluk buna deniyorsa tabi :))

• Soğuk bir su iç.

0|0
    0|0
  • sallamaz davran seni daha çok arar

0|0
    0|0
  • gelecektir mutlaka

0|0
    0|0
  • ben bu tarz hareket eden kızlardan soğuyorum

0|0
    0|0