Tipsiz miyim ben -_-?

Kızlar bakmıyo bana ya neden :s

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Acikmi soylimm ( evet tipsizsin ) mutavazimi olayim (eh idare eder ) yalanmi soylim ( yakisiklisim kardesim)

0|1
    0|1
    • Eig kesinlikle

• Engelle burdanda baska yerden gene yazarimm ;)

• googledan herşeyi öğrenecek kadar aklım fikrim yerinde Allah'a şükür ne yani google dan öğrenilen bilgi bilgi değil mi sen öyle mi biliyosun senin gibi dedikodu yaparak kulaktan duyma işitme zırvalıklarla mı doldurayım aklımı? ben merak ettiğim herşeyi araştırırım ve ben panpayı televizyonda ilk duyduğumda araştırdım. senin bu kişiliğinle nasıl biri olduğunda belli kariyerin çevren... seviyesiz olduğun birden fazla hesabın olduğundan da belli aynı zamanda daha ötesi var mı? emin ol çevremde kabul görmüş ve saygınlık kazanmış biriyim kariyerim de cebim de aklım da yerinde. senin gibilere minnet etmem de yanaşmam da muhatap da olmam basgit işine şunu da hatırlatmak isterim yazılı sözlü sesli veya görüntülü olarak hakaret etme bir suçtur ve cezası 2 yıldan 4 yıla kadar hapis cezasıdır. Bu eylemlerin alenen yapılması da suçu dörtte bir oranında artırır. hadi bişi daha öğrendin kaybol!

En İyi Erkek Görüşü

• Piki nidin bin

0|0
    0|1
    • I can talk english but what are u talking witch Language dersem bende? Almanca da söliim mi
      Ne diyon ya tr de arkadaş :))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• yakışıklısın abi

0|1
    0|0
  • 4 halifeye omuzmu attın :)

0|0
    0|0
  • Saç kesimini beğenmedim okadar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...