Kızlarla konuşmayı nasıl öğrenirim?

Kızalrla konuşmayı pek beceremiyorum nasıl çekici bir şekilde konuşurum veya bunu nasıl öğrenirim?

0|1
47

En İyi Kız Görüşü

• Tipsiz de değilmişsin. Niye rahat edemiyorsun ki? Öncelikle kendini sev ve önemse. Ardından her açıdan bir iyileşme olduğunu görürsün kendinde. Bir de başkalarını gözünde büyütme. Dediklerimi bence dikkate al, ben net bir şekilde bunun faydasını görüyorum ki zaten içimden gelen bir şey.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• nasıl çekici bir şekilde konuşurum derken bile 0-1 geride başlıyorsun. Kendi bir tarzın olsun ve çekici olup olmamasını önemseme . Bol bol film izle ve kaliteki bir parfüm al. Ha birde çok gülme

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya kizlar sanki başka dünyadan :D normal konuş abi heyecan yapma ve bir cinsi asla gözünde büyütme. Senden üstün değil kimse.

0|0
    0|0
  • onu bilmiyorum da, gece programı yapan radyoculara özenme yeter.

0|0
    0|0
  • O nazil bir soru

0|0
    0|0
    • Yani bir kızla konuışurken sakar oluyorum çekingen konuşuyorum hatta konuşamıyorujm

Erkekler Ne Diyor 6

• Cok kisiyle konus. Kiz erkek farketmez. Konusma kabiliyetini al. Sonra kalabalikta filan konus. Sonra kizlarla konus

0|0
    0|0
  • Tane tane konuşacaksın ayrıca böyle ilgi çekici sofistike kelimeler kullan :)

0|0
    0|0
  • Birçok yolu var ama sen kendine uygun olanı bulacaksın

0|0
    0|0
  • Önce konuşmayı öğrencen hacı.

0|0
    0|0
  • Gozlerin cok güzel kokuyo de

0|0
    0|0
  • bir gözyaşı ol