Böyle yAzmış bu söZden ne çıkarırdınız?

Biri vardi aramız iyiydi sonra bu bana soguk davranmaya umursamamaya basladı sımdıde bunu yazmış bir gün beni öZlersen kalbine sor nerdeyim

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• dostum senden beklediğini alamamış... kendine sor ben hayatının neresinde duruyorum cevabını bulunca beni ara diyor.. hepsi bu kendini sorgula nerde hata yaptım diye sor.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Ya o yakinlasmak sevgili olmak istiodu elimo tutuyodu opmeye calisiyodu omzuma yaslaniodu bende kendimi agirdan satiodum bu simdi onu istemedigimi sanio ondan yazmis sanirim napcam

• Ben bir kere sormustum ssvgili olsakmi diye osa deneyelim neden olmasin dddi ama lafta kaldi beni eve davet edio bende seks istio diye dusunuyorm ama o degil herslde amaci seni yemicem disarda basbasa kalakttan ckiniyirm dio

• çat pat Türkçe konuşan turistler gibi yazdın yazdığından bişey anlıyamadım.. Türkçeyi iyi kullan otur iyice konuş. yolun açik olsun.

En İyi Kız Görüşü

• Kalbini kırmışsın. Ondan hoşlanırken başkalarıyla da ilgilenmişsin. O da gururuna yediremeyip uzaklaşmış senden. Tü sana!

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Yok yaa kimseyle ilgilenmedin kiZ O BANA yakin olmaya calisiodu bende kendimi agirdan satiodum heralde onu istemedigimi dusundu:((((

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Seni yedekte tutuyormuş, karakteri oturmamış, üzecek.. cevap verme sessizlik silahı kullan.

0|0
    0|0
    • Yedek oldumu nasıl anladın

• 22 yasında zaten dıo sencen cekınıyorum ben nasıl konuscagımı dvrancagımı bılemıyorum sen adam yerınekoymuyosun degervermıyosun felan dıo

• ne dedim sana? bak yazmamıştın bunları ama Karakteri Oturmamış demedim mi?

Cesaret nerede, tutku nerede, savaşmak nerede?

Şekil 1 A Bknz : www.kizlarsoruyor.com/.../a9809-bir-erkek-bir-kizi-kiza

• Vicdanını dinle diyor herhalde..

1|0
    0|0
    • Nasıl yanı

• Adam gıbı sorduk duzgun konuss

• Ulan yamuk konuşsam ne olur, ondan da anlamazsın ki sen..

• Kalpte navigasyon mu varmış?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...