Kapat

Sizce bir kızla tanışma cümlesi ne olmalı?

Örneğin otobüste sürekli gördüğün bir kızla nasıl muhabet kurulur ilk cümle ne olmalı?

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

• Her gün görüyorsan, her gün o da seni görüyorsa önce gözlerinin içine bak sürekli ama gözlerinin içiyle gülümse :) Bir kaç gün sonra başınla gülümseyerek selamla, birkaç gün sonra günaydınlaş vs :)

0|0
    0|0
    • Adını falan öğrenebilsem ya da bir bahane bulsam belki olurda o an hiç bişey gelmiyo aklıma

• Bol şans diliyorum olumlu bir bakış alırsan haber verr :)

• Tamamdır :)

En İyi Erkek Görüşü

• Beklemediği bir anda yanına git şimşek hızıyla telefonun güzelmiş numarası ne bunun de gül ama coolda elden bırakma hadi koçum göreyim seni

0|0
    0|1
    • İşte bunlar biraz riskli geliyo bana sonuçta ne tepki vericeğinden tam emin olamıyorum

• risk alcan almazsan çok pişman olursun bir bakmışsın o kız bidaha o otobüse binmemiş

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Şekerci mi baban senin😁

0|0
    0|0
  • Yoksa eğer otobüste ki o çocuk sen miydin :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Gözlüğümü evde unutmuşum ama gözlüksüz bile farkedilir bir güzelliğiniz var :))
    Göz kamaştırıyosunuz

0|0
    0|0
  • önceden planlanmış bir konuşma olmaz duruma göre doğaçlama yap hafız an geldiğinde bin tane sebeb bulurum sadece rahat ol ama saçmalama

0|0
    0|0
    • merhaba dedikten sonra muhabbetin tıkanma ihtimali bana engel oluyo :)

• tıkanmaz etraftan o anki durumdan davranıştan üstünden oooo yüzlerce yol var açık rahat ol sen gerisi gelir

• Doğru söylüyosun aslında umarım o an aklıma gelir bişeyler

• moonwalk yaparak yanına git ve boynuna pilot kalem sapla

0|1
    0|1
  • Ne desem yalan olur şimdi karşındaki bazen beklediğin gibi çıkmaya biliyor

0|0
    0|0
  • çok yakışıklısın bence tanışmalıyız

0|0
    0|0
  • selam sayın dinleyen
    sizinle daha önce yatmış mıydık:D