Sevgilisi Hiç Olmayan Kızlara İnanıryormusunuz?

Erkeğin hiç sevgilisi olmaması yine normal karşılanabilir ama kızların hiç sevgilisi olmaması mümüknü mü özellikle böyle bir zamanda?

0|0
104

En İyi Kız Görüşü

• Mümkün. Bende bu konuda inanılmaz bir başarı var. bir kere sevgilim dedim birine arkadaşlarıma anlatıyorum sevgilim dedim oldu heralde diyorum kimse kabul etmedi saçmalama öyle sevgililik olmaz dediler. :) olmadı da zaten.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Erkek Görüşü

• normal degil herkesin var bu devirde yok diyen yalan

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Kız ya da erkek hiç sevgili olmayan bir insanın 3 ihtimali vardır.

1) Gerçekten de iticidir. Dış görünüş de olur bu, karakter de.
    2) Fazlasıyla dindar/tutucu/idealisttir
    3) Sorunları vardır. Çok çekingendir, tutuktur, depresyondadır, psikopattır falan filan.

Bu 3ünden hiçbirine sahip olmayıp da sevgilim olmadı diyene inanmam işte. Garanti 3 ihtimalden birine giriyordur da 1. ve 3. ihtimalleri kabul etmek her zaman yemez. O yüzden genelde 2. ihtimalin ardına sığınanları çok görürüz.

0|0
    0|0
  • niye erkeğin olmasın ki her erkeğın elbet ufak bişeyi olmuştur sevgilim olmadı halada yok konuştugumda yok

2|0
    0|0
    • erkek seçen taraf değil tipsiz bir erkeğin sevgilisi olmaması normal, kızlarda imkansız bence

• 19-20

• özelden yazdım cevabını :D

• Mümkün tabi. Asıl Henüz Sevgilisi olmayan erkek görmedim..

1|0
    0|0
  • düşünüyorum, o halde varım. varlığımı niye reddedeyim?

0|0
    0|0
    • sen ne diyosun ki :)

• güzellik görecelidir zeka küpü kardeşim. ben kendimi güzel hissediyorum. bazı erkekler bunu hissettiriyor. lakin kimisine göre çirkin de olabilirim pek tabii, nesi saçma ya da yanlış bunun?

• yanlış olan sevgilinin olmaması, yetmez mi?

• yalan mı söyliycez asıl bir erkeğin hiç sevgilisi olmmamasını normal görmüyorum daha dogrusu imkansız gibi geliyor

0|0
    0|0
    • erkek seçen taraf değil tipsiz ve parasız bir erkeğin sevgilisi olmaması çok normal

• evet :D yok be taş gibiyim :D

• valla mı özelden foto atsana merak ettim taşı :D

• Gayet olasi bir durum

0|0
    0|0
  • Niye mümkün olmasın ki

0|0
    0|0
    • bu zamanda zor

• Asıl erkeklerin ki daha zor erkekler istedikleri kişiye teklif eder ama kızlar öyle değil

• Asıl erkeğin olmamasi çok zor duz duvara tirmananlari görüyoruz kizlarda böyle bir durum yok.

1|0
    0|0
    • kızlar vermek için yer arıyo ama tabi parası olan erkeklere ve birazda ona yaşantı yaptıranlara

• insanına denk gelmemişsin sen, bak nasıl yoldan çıkarır

• Ohoo cevremde öyle insanlar vardi ki ne bicim ortamlari olan birine anlatınca şaşırıyor nasıl böyle biri oldun o insanların arasindan diye neyse yasamayan bilemez

• Neden erkeğin normal? Benim sevgilisi olmamış kız arkadaşım var. Ama sevgilisi olmamış erkek görmedim henüz.

1|0
    0|0
    • kız arkadaşın nasıl bişey?

• Teklif gelmedi demiyorum. Sevgilisi olmadı diyorum. Kız istemiyo böyle şeyleri sevmediği biriyle olmaz.

• çok ilginçmiş ya arkadaşın, öp onu benim için :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben sadece 1 kere çıktım öyle biriyle ilk sevgilisi bendim. Bana yalan söylemişti ayrıldım bende :)

0|0
    0|0
  • inanmıyorum illaki olmuştur

0|0
    1|0
  • Normaldir niye normal olmasın

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...