Anlayabilecekler yorum yapsin lutfen kafam çok karışık?

Evet arkadaslarr simdi kısaca size anlatayim sorunumu benim on siramda bir kiz oturuyodu sürekli benle ugrasiyodu sacma sorular soruyodu bende surekli tersledim sonra yanimdaki cocuga kanka falan demeye basladi yok gozlugumu temizlermisin su sorunun cevabi ne sanra birkac gun gectikten sonra en arka siralardan birine gecip bir cocugun yanina oturdu surekli goz goze geliyoruz derslerde falan bazen ben diyom ne bakiyon diye ilk sen baktin falan diyo bazende o bakiyo ben ne oldu falan diyom. Yolda karsilasinca ben selam veriyodum hep bir ara gormemis ayagina yattim o bir anda selam verdi dikkatimi cekecek sekilde gecen sinav vardi bir kiz arkadasimin yanina oturup ders calismaya basladik galiba bir iki kez bana bakarken yakaladim. Sonra tenefuste bu kizada kanka demeye basladi millete beni gosteriyo ben bu cocugu hic sevmiyorum diyo dun faceden arkadaslik istegi gonderdim direk sildi kabul etmedi bu gunde bakisiyoduk ne bakiyon dedim beni duymamis gibi yapip gitti bende hoslandim ondan sizce bu kiz bana asikmi 4 aydir bu durum bole hoslandigini sanmiyorum cunku coktan sogurdu. Cevaplarinizi bekliyorum.

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Bence hoslaniyo ama dikkat cekmek icin yaptiklari cok sacma

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• Hiç bulaşma

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...