Off kalp acısından ölünmüyordu demi eminsiniz?

İki yıldır hoşlandığım bir çocuk vardı. Hiç konuşmadığımız için burçlara inanmam gerçi ama sırf işsizlikten burcunun özelliklerini filan baz alarak kendisine bir kişilik oluşturmuştum. Gelen teklifleri geri çeviriyordum çünkü onu severken başkasıyla yapamazdım. Sonra öğrendim ki okulda çıkmadığı kız kalmamış. Eh olsun, geçmişinden banane dedim. Onca zaman bakıştık durduk. Ne gelip tanışmaya çalıştı ne de başka bir şey yaptı. Her gördüğünde gözümün içine baktı durdu. Gülümsedi filan. Sonra başkasıyla çıkmaya başladı. Unuturum elbet ama üzülüyorum açıkçası. Kimseyi tanımadan sevmeyin.

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Sen demişssin okulda çıkmadığı kız kalmadı diye sende onunla bir birliktelik yaşayıp okulda çıkmadığı kız kalmadı grubuna girmek mi isterdin. Ayrıca birşeyler paylaşıp ayrılsan daha mı iyi en iyisi uzaktan uzaktan unutmak.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • işte sandım ki son olucam :)

• Herseyin ilkini birlikte yaşamakta da bana daha samimi geliyor. bir dene istersen şansını :)

• yok denemem de son olma düşüncesiyle başlarım ben başlayacaksam. aksi halde bilebile lades olur.

En İyi Kız Görüşü

• Bu hayatta erkekler kadar değersiz bir şey yok boşver kimse senden önemli değil. Biri bana seni seviyorum dedi onca güzel anımız oldu sonra aldattıgı eski sevgilisine döndü onların kalbi folloş olmus feminist oldum genç yasımda :)

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • iyi dedin onu:) bazı erkekler ve bazı kızlar diyelim o zaman, öyle kolay sevip başkasına gidebiliyorlar ki, ben de unutma özürlüsüyüm.

• Hemen tanımadan da kaptırma kendini. Bence erkeklerin cogu aynı

• yok, kaptırmam artık zaten. buna da nasıl kaptırdıysam bilmiyorum. çok şüpheciyim diye övünürdüm kendimle.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın.
    En garibi de budur ya... Öldüm der durur, yine de yaşarsın... Rahat ol ölmezsin ayrıca durumun da o kadar kötü değil... :) toparlanmayacak bir halin yok ölmezsin :D

1|0
    0|0
  • kimse sevdadan ölmedi :) kendini ağırdan sat. gittiyse kaybetti :) özgüvenn

1|0
    0|0
  • Son cümlen daha dogru olamazdı, sen aslında kazanmişsın bu tecrübelerle kaybetmessin kolay kolay

1|0
    0|0
  • Herşeyi karşıdan bekleme o zaman.

0|0
    0|0
    • ilk adımı atardım ama başka durumlar vardı. onun bazı davranışları beni engelledi. ben çekingenim, o tam tersim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de yaptım bu hatayı. Üç sene bakıştık, gelmesini bekledim. Gelmedi :)

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...