27, 28,29 yaslarinda ki kizi yasiti olan erkekler tercih eder mi? :(?

Erkekler hep kendilerinden kücükleri isterler, neden bilmiyorum. Yasitiniz cok mu yasli görünüyor gözünüzde?

Yasitinizla hangi kosullar altinda evet dersiniz? Hangi özelliklere sahip olmasi lazim ki sizden kücük birini degil de onu terich edersinzi?

0|0
443

En İyi Kız Görüşü

• 20 li yaslarda 30 lu kadin isterler bu buyuduklerini kanitlama cabasidir 40 yaslardada 20 lk kadin isterlerki daha ben gencim bana genclkk asilio safsatasi

1|0
    0|6
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Bencede cok guzel dedin. Ki cevaplar bunu gosteriyor. 18-24 yas araligi neden olmasin diyorken yasitlar farkli soyluyor... Aci gercek

• Aci değil bu insanin gozu tipraga bakmaya baslayinca genclesmeye ugrasir son zamanlarimi bide boyle gecireyim diye

• 28 yaşındayım. 20'lik isterim. 40' ıma gelsem 30 olabilir. Namuslu değilse hiç gelmesin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• bı erkeğin sorusuna bir kızın yanıtının EİG seçilmesi çok anlamsız bence ne bilir ki kız erkeğin iç dünyasını? ben bugüne kadar hiç büyük bir kız istemedim hayatımda hep benden ufak sevgililerim oldu.. ben ciddi düşünürüm öyle başlarım.. Ve geleceği düşününce kadınlar erkeklerden daha uzun yaşıyor doğru ama daha çabuk çöküyorlar... ben bunu düşünüp yaşça küçük sevgili istiyorum.

2|0
    0|2
    • Iste oyle dusunceyi gün yüzüne cikarip sizlerden gercekten nasil oldugunu duymak icin:)

• Ama bu bakis acisina yanit alamazdim;) yolun acik olsun yorumun icin tesekkurler

• yorumumu beğenmeyenler keşke yorum yazsa da görsek düşüncelerini:) teşekkür ederim:)

• Meraklı merak etme elbet seninde hayirli veya şer bir nasibin vardır kimbilir ama allahtan niyaz ederim ki senin için hayirli şerefli namus sahibi bir insan alır bir omur mutlu mesut olursunuz güzel insan

1|0
    0|1
    • Duan icin cok tesekkur ederim Allah razi olsun senden. Aynisini senin icin de diliyorum. Ama ser olmasin, her daim hayirlisi:)

• 29 yaşındayım ve kendi yaşlarıma yakın biri varsa neden olmasın? :D 29-28-27-26-25 ok ama küçükler sıkıntı :D önemli olan karşındaki kızın hareketleri olgunluğu ;)

1|0
    0|0
  • Aslında sebep şu kadınlar erkeklerden daha erken giriyor ergenlik çağına ve daha erken olgunlaşıyorlar. Bu hem kafa yapısı acısından hemde fiziksel acıdan.

Fakat bu illa ki kendimizden küçük olması gerekiyor anlamına gelmiyor. Olmazsa olmaz değildir yani.

1|0
    0|3
  • ben aksine sadece hoşuma giden kızlarla çıkıyorum. kişilik ve tip olarak tabikide tek tipi önemli değil.
    sana en son sevgilimden yaza kadar ki tüm yaşları sayim sıra sıra bu erkekten erkeğe değişir.
    yaşım 18.
    20
    17
    15
    17
    16
    17
    23
    14
    16

en son çıktığım kızların yaş listesi. bu sadece zevk meselesidir prensiple alakası yok.

1|0
    0|6
  • Ben 24 yaşındayım yaşıtlarımdan kimi beğensem parmağında yüzük var sen neden bu zamana kadar kaldın :)

1|0
    0|5
    • Bilmiyorum, nasip kismet mi diyelim... bilemedim. Allah gonlune gore versin yorum icin tesekkurler

• Sabırlı, ilgili, merhametlı olsun , maddeci ve özentili olmasın yeter. Kendınden kucuk bır kızla evlenebılen tek erkek zengın erkektır gerısı cinsellikten öteye gıtmez ve er ya da gec bıter kız sıkılır bu kdr basıt

1|0
    0|3
  • fikirler uyuştuktan sonra neden olmasın. koşul fikir vs. karşılıklı oturup konusmadan anlaşılmaz.

1|0
    0|3
  • Yasit olmak her zaman idir ama sizin buyuk yasli adam sevme huyunuza ne demeli

1|0
    0|3
    • Sahsen bana itici geliyor cok olgun düsüyorlar. Yasitlarim ise daha "citir" pesinde... Soruma cevap alabilir miyim?

• Yasitimla birlikte olma fikri bence en dogrusu ama denk gelmesi gerekir oda zor bir ihtimal

• Insallah olur senin icin, tesekkur ederim cevabin icin

• yani benim yaş takıntım hiç olmadı. 10 yaş büyükle de çıktım 10 yaş küçükle de. ama elbette yaşıtım birinde benim olgunluğumda ve mümkünse fiziği güzel birini ararım.

1|0
    0|4
  • Kadınlar daha çabuk yaşlanıyor. Bende ileride evlenirsem ya kişilik olarak olgunluğuna bakarım. Ya da yaşına bakarım. Asla benden büyük biriyle evlenmem

1|0
    0|3
  • Bende tam tersi 24 yasindayim benden bir kaç yas buyuk kizla evlenmeyi isterim. olgun anlayisli oluyorlar. İnan trip çekecek halim yok artik

1|0
    0|5
  • küçüklerde de büyük takıntısı oluyo ya kodu bozuk bunların :D 4 -5 yaş farkta sıkıntı yok ta küçük yaşlarda çok sırıtıyo :D

1|0
    0|3
  • aynı yaştakiler arada çok çatışma yaşıyorlar ne erkek altta kalıyor ne kız bende tercih etmem kendimle aynı yaştaki kızla evlenmeyi.

1|0
    0|0
  • Yaşıt olması falan bahane bence kafa uyuşmasi yeterli... ama illa ki küçük kizlari tercih ediyorsa genç seviyodur :)

1|0
    0|4
  • Ya zaten kendimden küçük birisiyle yapamamki ben :( ben daha olgun olduğum için bana göre fazla saf oluyor :/

1|0
    0|4
  • Ya Olay Şu Kadınlar Daha Çabuk Çökermiş Diye Bir Efsane Var Bizde Ona Katırdık Gidiyoruz Demiyorum Benim Öyle Bir Takıntım Yok :)

1|0
    0|3
  • kadınlar hızlı yıpranıyorlar, o yüzden daha küçük hep tercih sebebidir..

1|0
    0|4
  • aramızda o kadar aman aman bir yaş farkı yoksa önemli değil. yaş ikinci planda kalıyor

1|0
    0|4
  • Şahsen ben bu yaş aralığında ki hatunlardan haz alırım severim sayarım havada kapar takla attırırım.

1|0
    0|4
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 3

• ya 18 indekiler bakar ya da 35 inde orta şekeri yok maalesef

1|0
    0|3
  • o yaştakiler 23-25 tercih ediyor

1|0
    0|3
  • evdemı kaldın :(