Kızın yanında rahat olmak? Nasıl olur öyle şey? Help me?

Arkadaşlar önceden çok çekiniktim. Yavaş yavaş bunu yenmeye başladım ama hala kızlarla muhabbet konusu onlar açmadıkça olmuyor. Eskiden açsalarda kekelerdim artık iyi muhabbet edebiliyorum. Ama sevdiğim kızla konuşacak kadar cesaret bulamıyorum. Yani yanımdan geçerken bile ellerim titrerken nasıl konuşacağım bilmiyorum. Tipsizlik psikolojisi içerisinde olduğum için rahat olamıyorum.
Bunu yenmek için sınıfta kızlara felan soru soruyum diyorum sonra yılların çekinik adamı hayırdır kızamı yavşıyo olmasın demesinler diye geri adım atıyorum.
Nasıl yenerim bunu? Lütfen yardımcı olun

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• O kadar çirkin erkek tanıyorum ve hepsı dunya guzelı erkeklerle takılıyor yanı sorun etme kızları erkeklerın soyledıgı sozler daha cok etkıler bence

0|0
    0|0
    • Karakterimi kıza yansıtabilirsem reddedileceğimi düşünmüyorum. Ama ilk görüş hep önemlidir. İlk konuşmada afallarsam ( ki öyle olacağını düşünüyorum ) ve beni tanıması için şans verdiremezsem iş yatar otomatikmen :)

• Umarım afallamazsın :D

• teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• net ol habire gülme ya da çok somurtma yani normal davranmaya çalış kontrollü ol

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Konuşurken aklinda benden üstun değil o da insan diye düşün gerisi gelir

0|0
    0|0
  • Nasilsan öyle ol niye cekinesinki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...