Bir kizi seversin ama platonik :(?

Bir kizi sevdim aramizda bir sohbet var ama beni galiba arkadas olarak goruyordur ama ben onu ilk gorusumden beri onun gulusune durusuna tavirlarina asigim sizce ne yapmaliyim?

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• Git konuş hoşlandığını söyle😃

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • ordan soylemesi kolay hadi cektim kizi kenara ne dicem ona?

• Ben onunla ilgilenince ya beni bu sefer dostu gibi gormeye baslarsa ozaman daha kotu degilmi?

• Dostça yaklaşmamaya özen göster, duyduranı belli et

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Hafiften tavrını belli et gülüşlerinden gözünün içine bakışlarından anlarsın.. Baktın ters tepiyor davranışların kendini geri çek ve arkadaşlığınızı bozma derim :)

0|1
    0|0
    • Nasil anlarim benden hoslandigini

• Mesela hani kızla ilgili hiç bişey bilmiyorum atıyorum, bir yemek yaptıgını anlattığında bana da senin gibi hamarat bir kız lazım, senin gbisi falan diye başla cümlelere.. anladın mı :)

• seviyorsan cesur ol adım adım yaklaş. bir gün selam ver başka gün nereye gidiyorsun bekle bende oraya gidecektim de başka bir gün iltifat et imalı bir bakış ya da laf söyle başka bir gün telefonunu al bir bahaneyle eğer karşılığı hem olur ve tamam gibiyse kızda memnun demektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence hiç bir şey yapma. Unut gitsin eğer söylediğin derecede hoşlanıyorsan kızdan karşısına çıktığında hata üstüne hata yapacağına bahse girerim birde eğer olumlu bir şey olursa aranızdaki ilişki fazla uzun sürmez.

0|0
    0|0
  • Daha fazla kanka ayağına yatma direk böyle böyle de söyle kurtul bence
    Seni hoş buluyorum de arkadaş olmamam senle arkadaştan ötesini istiyorum de

0|0
    0|0
    • Cesaretimi toplayamiyorumki normal sohbet ederken bile bazen sacmaliyorum heycanlaniyorum ne bilim diger ciktigim kizlardan farkli ilk kez bu kasar heycanlaniyorum

• bilmem valla ben olsam direk söylerim

• Keske bikac dakkaligina senola bilsem :)

• #orangepie çok guzel söyledin. aynı durumdan bende muzdariptim de. yorumunu begendim.

1|0
    0|0
  • İşkolik ol, deli gibi yeni şeyler araştır, öğren, keşfet bir süre sonra aklına bile gelmicek tabi akılla doğru orantılı bu dediğim. .

Not: Ks den mi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...