Bir kiz "senden hoslaniyorum" dedigin de ne düsünürsünüz?

Kizlar ilk adimi atmamali derler ama hayat kisa, keskeler yerine iykiler olsun öyle degil mi?

Bu insan sizin sevdiginiz olsa olmasa ne düsünüyor geneliniz?

Güncellemeler:
Benim bahsettigim evlilik niyetiyle ve bu evlilik niyetini vurgulayarak sundugun teklif. Ne dusunursunuz?
Sunuda dusunun bir kiz kolay kolay atmaz. Cok iyi dusunmustur. Kaybetmeyi göze alamadigi icin tez vakit sansini denemek istiyordur. Takdir edin olur mu? Basit yorumlamayin asla bu adimi. Kendinize iyi bakim, selamlar

0|0
327

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat bu olabilir derim.
    Peygamber efendimizinde izdivacı böyle gerçekleşmişti.

2|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Cesaretli olması beni en çok etkileyeceği nokta olur zaten ayrıca dediğin gibi hayat keşke demek için kısa vakit kaybetmeye gerek yok seviyorsan söyleyeceksin ilk adım olayın dada benim en uzun süren ilişkimde (4 yıl sürmüştü) kız arkadaşım ilk adımı atan taraf olmuştu 😉😆

2|0
    0|0
  • fakir bir hayatım var, şimdi polyanna gibi düşünüp sana cevap veremem ki :)

1|0
    0|0
  • Hemen bir nikah memuru cagirip, kacirmadan nikahi basarim asdasdas

2|0
    0|0
  • Oyle Gururunu Yerlere Atacak Kız var mı Piyasada :)

1|0
    0|0
    • Var var ama kaybettik... Demek ki o gurur hissi iymis:)

• Genelleme yapmasak, hayatin kendisi zor ne diye zorlastiralim insanlar olarak birbirimiz icin. Selamlar

• Basit Tabi Bu Sorunun Cevabı Güc Varya Güc Elde Etme Ona istedigini Yaptirma Her istediginin Yapılması Genislet Bunları Anlarsın

• gurur duyarım kendimle öncelikle böyle şeyler düşündüğü için teşekkür ederim sonra kendime bir bakarım boşmuyum dolumuyum diye... duruma göre değişir ama kesinlikle kötü düşünmem

1|0
    0|0
  • Şaşırırdım ne yapacağımı bilemezdim onu sevmiyorsam eğer nasıl kırmadan reddedebilirim diye düşünürdüm

1|0
    0|0
  • Ben bugüne kadar hiç ilk adım atan taraf olmadım hep kendileri geldiler anladılar utangaç olduğumu yani bence seven insan konuşmalı bende anladım artık bunu

1|0
    0|0
  • Eğer boş değilsem ona karşı önce bir afallarım ve neden olmasın kadın yapınca olmaz diye birşey yok.

1|0
    0|0
  • kötü hiçbir şey aklıma gelmezdi sevilmek iyi birşey

1|0
    0|0
  • ilk konuşurum benim kafadansa devam değilse tünele girdik tel çekmiyo tın tıın tın tınn

1|0
    0|0
  • Bence ilk adımı kim atmış önemli değil iki kişi birbirini sevdikten sonra

1|0
    0|0
  • değil çocuk pic ise hiç Şansın olmaz en fazla 2 hafta sonra yatak. Aaa bir bakmisin yok terketmis seni

0|0
    0|0
  • "Acaba annem ne yemeği yaptı?" diye düşünürüm.

1|0
    0|0
  • Her zaman duyduğum şey

1|0
    0|0
  • Benden hoşlandığını düşünürüm

1|0
    0|0
  • Birşey hissedyiorsam olabilir

1|0
    0|0
  • Olabilir kiz icin kotu dusunmem :

1|0
    0|0
  • Kizlarin adim atmasi lazim bana olsa hoşuma gider.

1|0
    0|0
  • Oma Karşı Saçmalarım

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir kız bana bunu derse oradan uzaklaşırım :DdD

1|0
    0|0
  • Sen ne düşünüyosun

0|0
    0|0
  • Valla yeri geldiğinde esitiz diyoruz. Bu yüzden bencede seviyorsak adım atmalıyız. Bunun kızı erkeği olmaz. Utanilacak bir şey olduğunu da sanmıyorum çünkü bizim isteğimiz dişinda, aniden gelen bir şey bu ask denen illet. :) Ama ne yazık ki o cesareti pek bulamıyoruz. :))

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...