Kapat

Bir bayanın şiir sevdiğini anlamanın yolları?

14 yaşımdan bu yana şiir yazıyorum. Tam olarak kimse şair değildir. Ama hislerimi ifade edebildiğim ve kendimi iyi hissettiğimi anladığımda, karakterimin bu yönde baskın olduğunu hissettim. Şans verdiğim her seferinde, karşımdaki bayanın tavırları soğumama neden oluyor. Artık herşeyimi paylaşabileceğim, beni anlayacak birini istiyorum. Uzun lafın kısası, beklentim şiirden anlayan bir bayan. Soruma yardımcı olabilirmisiniz mümkünse ciddiye alıyorsanız ilgilenin. ☺️

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• denk geldigi zaman bir kac misra okuyun, dikkat kesilip gulumseyerek sizi dinliyorsa ilgisini cekmissiniz demektir

0|1
    0|0
    • Evet bunu hissetmek gerçekten herşey değer. Hayatta en nefret ettiğim şeylerden birisidir, birşeyler mırıldanıyorum hissederek. Tepki ise her zaman demeyeceğim çoğu zaman aa çok güzelmiş oluyor.

• Ne guzel dediniz oyle :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Şiir defterini okurum ama sende benim şiirlerimi sıkılmadan her mısrasını yazdığım andaki duyguları hissederek okursan :)

0|1
    0|0
    • Lakin hissetmektir aslolan. Her şiir farkı bir arzu, farklı bir haz, farklı bir gaye taşır. İnşallah nasip olur okumak. ☺️

• Yani ilk 5 sene denemeyle geçti

• Ergenlik çağındaki şiir defterimii halen saklıyorum. Bir gün o kadar güzel gelecek ki o dönemde ki hislerimiz, bakma şimdileri o sayfaları açınca güldüğümüze. Hepsi bir bir kıymete binecek ☺️

Erkekler Ne Diyor 1

• Tamam burdaki bütün hatunlar yarından itibaren senin
    Beğenmediklerini kendine fazla aşık etme bizede kalsın

1|1
    0|0
Yükleniyor...