Erkekler ne tür kızlardan hoşlanırlar? BİR İLİŞKİNİN BAŞLAMASINA VESİLE OLACAĞINIZI UNUTMAYIN?

Erkekler bir kızın nelerinden hoşlanır? Anket olarak yapıyorum. Önemli olduğunu ve verdiğiniz oyların bir beraberliğe dönüşüp dönüşmeyeceğini sizler sağlayacağını unutmayın

Teşekkürler...

• Erkek gibi , herkesle anlaşabilen , şakacı , küfürbaz, güzel
    A seç
  • Açgöz , hunharca gülen, Yaşı sizden büyük , ağlayan, kaşları çatık, güzel
    B seç
  • ağırbaşlı, kendini belli etmeyen , temiz , yerine göre gülen, utangaç , bakımlı
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Neden o şıkkı da seçtiğinizi yazar mısınız?
Erkekler sevdiğiniz kişi size geliyor ve "Sen benim ilk sevdiğim, ilk çıktığım adamsın" diyor. Ne yapar ne düşünürsünüz?

0|1
412

En İyi Erkek Görüşü

• kendi düşüncemi sorduğuna göre " C " şıkkını seçtim. Çünkü bir boğa erkeği olarak ciddiyeti düşünürüm, seveceğim kişi nerede ne yapmasını bilecek, çok cıvık olmayacak, yerine göre gülebilecek, utangaç biri olacak ki cazibesi olsun

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Oğlak burcuyum ve yükselenim Boğa :)) Sadece söylemek istedim :)

• yaş kaç?

En İyi Kız Görüşü

• Erkek gibi , herkesle anlaşabilen , şakacı , küfürbaz, güzel

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Neşeli benim başıma dünya devrilmiş olsa bile unutturabilecek vede çok basit davranıp ele güne karşı basit olmayacak gerektiğinde hanım gerektiğin de yani benle başbaşayken şaklaban halden anlayan salaş temiz bir kız evleneceğim kız olurdu.

0|0
    0|0
  • bence bir kızda C şıkkındaki özellikler olmalı... diğer erkeklerle fazla işi olmayan kendini bilen şımarık olmayan GÜLMEYİ SEVEN ÖZELLİKLE..

0|0
    0|0
  • c dedim.
    b deki kızmısın? detayları farklı geldi çünkü :)

0|0
    0|0
  • ağırbaşlı, kendini belli etmeyen , temiz , yerine göre gülen, utangaç , bakımlı

0|0
    0|0
  • buraya bakıp ilişkiyemi başlayacaksın yani :DDDDDD az getir bakim kafanı uzat hele

0|0
    0|0
    • Hayır. Kafamda 3 profil var ve ben o profillerden biriym. Eee bir erkeğin ne tür kızlardan hoşlanacağını bilmek istiyoru

• napcaksın yani türünü mü değiştirceksin anlamadımki :) neysen osun yani

• C uzun ömürlü bir aşkın tarifidir bence

0|0
    0|0
  • Ben C diyorum.

0|0
    0|0
  • Owww :O Bu kadar erkek yanılıyor olmaz :))

0|0
    0|0
  • C diyorummmm

0|0
    0|0
  • Bana B Gelsinn :D Hunharca güler kahkaha atarız Salak salak şeyler yaparız..

0|0
    0|0
  • Hayatdolu utangaç şakacı :)

0|0
    0|0
    • Ben onu şıklarda bulamıyorum. Senin dediğin üç şıkkın karışımı olmuş

• Bence öyle olmalı hayat dolu utangaç şakacı ağlamasını istemem ama ağlayacaksa benim yanımda ağlayacak mesela rahatlatır ağlamak mesela ve doğru üç şıkkın karışımı

Kızlar Ne Diyor 3

• Güler yüzlü uyumlu öyle :)

0|0
    0|0
  • C diyorum pampa

0|0
    0|0
  • ağırbaşlı, kendini belli etmeyen , temiz , yerine göre gülen, utangaç ,

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...