Annem erkekler kızlarla gezer tozar ama?

annem erkekler kızlarla gezer tozar ama... evlenecegi zaman gezilmemis kız ister diyor ne düsünüyorsunuz bu konuda erkekler
Güncellemeler:
bu arada size annemi eleştirin demedim siz bu konuda ne düsünüyorsunuz dedim lütfen yorum yaparken annemi elestirmeyin.

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• hepsi öyle değil. senin annen her erkeği karaktersiz lanse etmiş. kızlarla eğlenmeyen erkekler olduğu gibi kızlarlal eğlenip bakire olmayan biriyle evlenenler de çok.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• O dediklerin senin devrinde kaldı annecim deseydin.

1|0
    1|0
    • Yoo öyle erkeler hala var. Hatta kendi annesinin lafında ayrılmayan pasif erkelerdir. Maldır bunlar kendi akıllarıyla hareket edemezler. :P

• Ama ben sana katılamıyorum maalesef
      1. si bir kadının cinsellik yaşamış olması onun kirlenmesi anlamına gelmez bırakalım artık bu çağ dışı iğrenç düşünceleri
      2. etrafımda çok görüyorum şu anda iddaa ediyorum barike olmadan evlenen kızların sayısı bakişre olanlardan çok daha fazla çünkü cinselliği yaşamış kadınlar erkekleri çok daha iyi tanıyorlar çok daha fazla erkeği peşlerinden koşturuyorlar.

• kadının namuslu olması cag dısı bir düsünce mi ya da erkegin namuslu olması eger öyleyese cag dısı olan sensin.

• Haklı kadın çünkü o. rospuyla evlenipte milletten laf yemem

1|0
    0|0
    • o zaman sen şu an gezip tozdugun kıza o* diyorsun yanılıyor mmuyum

• Gezmiyorum direk veriyor zaten sizin derdinizde bu değil mi başkalarına parasıyla vermek ;)

• Hakli ama oyle olmuyir iste. Sen ne yaptuysan hepsi senin karsina geliyor. Ilahi adaletmidir bilmem ama boyle

0|0
    0|0
  • Benim istediğim şahsen o dakikadan sonra sadece benim olacak biri :)

0|0
    0|0
  • Anneler herşeyi bilir. En çok anneni dinle :)

1|0
    0|0
  • Yes of course...

1|0
    0|0
  • Anneni dinle, hayatın boyunca kazan...

0|0
    0|0
  • tecrübe konuşmuş

0|0
    0|0
  • annenne selam söyle. iyi gözlemci

1|0
    0|0
  • Sende kendine dikkat et fazla erkeklerle dolaşma

0|0
    0|0
  • Net cevap bence babandan öğrenebilirsin