Teklifini reddettiğim çocuk inadıma gözümün önünde falliklerle oynaşıyor!?

Reddettim ve benim gözümün önünde resmen bir kız saçlarını oksadı sonra kız buna tokat attı bu kızı kovaladı falan sizce inadıma mı yapıyor elimde değil kuduruyorum ne yapmalıyım gülüp geçeyim mi çok umrumdasın mesajımı veriyim yoksa göz göze gelince kızgın veya biraz sert mi bakayım yoksa yüzüne bakmayayım mı?
Sorular hep bakışla ilgili çünkü gidip konuşmam o da gelip konuşmaz bu yüzden bakışlarla anlaşıyoruz. ://

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• İntikam soğuk yenir ve adamı böyle maymuna çevirirler.. senmisin reddeden ha.. xD

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Reddedince intikam almaya calismak... Sence de fazla basit birine göre değil mi?

• Basitlik olduğu bir gerçek evet.

• Aslında basitlik evet. Acziyetin dışa vurmuş halidir bu. Ama karar senin kararın ister takıl ister takılma bu çocuğa sonunda pişmanlık var gibi.

En İyi Kız Görüşü

• Eğer seviyorsan sert sert bak ama sevmiyorsan umursama

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Biraz hoşlanıyordum ama bu hareketinden sonra soğudum ondan.

• Reddettikten sonr arkadaş kalalım hikayesi.

• Bulamadım üstüne cok soru gelmis

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• İste böyle balık yaparlar adamı ya da kadını :))))

0|1
    0|0
    • Ben yapmam. Yapandan da soğurum ilk izlediğim an çok fena kudurdum ama sonradan soğudum çocuktan resmen.

• İyi olmuş :))

• Bu gun burada turkceye yeni giren bir kelimeye daha sahit oluyoruz sayin ks uyeleri. Fallikler. Dadadadadadaaaaaaan dan daaaaaaan dip dip tisssss

0|1
    0|0
  • Ben yapmam oyle seyler bana gel

0|1
    0|0
  • fallik neir ya?
    ah şu okul ortamı...

0|0
    0|0
  • Fallikler derken:)

0|0
    0|0
    • Ya öyle işte sınıflarının yalaka kızı. :d

• O da var tabii.

• Beni tanimak zorundasin artik:)

• Ulan hoşlandıysan neden demiyon? Fallikler?

1|1
    0|0
  • reddettiğine göre onun üzerinde bir hakkın yok.

0|0
    0|0
    • Biliyorum bu yüzden yanına gitmiyorum ya zaten sadece göz göze geldiğimiz anlar cok fazla bu zamanlarda nasıl olmalı yüz ifadem diye fikir almak istedim sizden.

Kızlar Ne Diyor 1

• O kisiliksizmis bence illa teklifini kabul mu etmen gerekiyor

0|0
    0|0
    • Bundan önce hiç öyle biri gibi değildi ama bu hareketinden sonra bende böyle dşündüm ya biz kızlı erkekli voleybol oynamıştık onun için o da beni mi kıskandırmak istedi anlamadım ama sanırım öyle.

Benzer Benceler

Yükleniyor...