Soru net arkadaşlar!!?

Çok utangaç bir çocuğun daha tanışmadığı bir kızdan hoşlandığı nasıl anlaşılır?
Tanışmadan nasıl hoşlanılıt demeyin ortada uzuuun birsüredir süren bakışma durumu var..
Güncellemeler:
Lütfen cevap verin arkadaşlar bekliyorum

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Soğuk muamele: Başka bir yöne doğru umursamazca dönmek, 'beni rahatsız etme' manasına gelir. Dudakların sıkıştırılması: Sıkıştırılmış dudaklar partnerinizin size kur yapacak bir ruh durumunda olmadığı izlenimi uyandırır.
    "Aşk Sinyalleri"nde tanınma devresindeki olumsuz ipuçları da şöyle anlatılıyor:
    Donma: Durgun bir vücut tepkisiz gibi görünse de umursamazlık yerine utangaçlık sinyali veriyordur. Tüm yetişkin nüfusunun yüzde ellisini oluşturan utangaç kişilerin nazik vücut dili, kendilerini olduğundan daha az yaklaşılabilir gibi gösterir
    Saçları düzeltmek: Kendine çeki düzen verme ile ilgili jestler, 'İlgileniyorum' manasına gelir.

Niyet işareti: Tesadüf eseri masanın üstünde size doğru uzatılan bir kol, dokunma isteğinin işaretidir.

Öne eğilme: İnsanlar her zaman en önemli buldukları şeye ya da kişiye doğru eğilirler; buna yönelme refleksi diyoruz.

Kocaman gözler: Partnerinizin merkezi sinir sistemi uyarıldığında göz kapaklarının istemsiz visseral kasları gözlerini normalden daha yuvarlak bir hale getirir.

Sarkmış çene: Bütün ilgiyi ele geçirdiğinizde, partnerinizin dudakları görünür bir şekilde aralanır. Sarkmış bir çene biraz daha yaklaşmanız için bir işarettir.

Bakışların kesişmesi: Partnerinizin sizin görüş alanınız içerisinde sürekli aşağı yukarı göz gezdirmesi göz teması kurmayı arzuladığını gösterir."
    "Aşkın sözsüz dili" alt başlığıyla yayımlanan kitapta, tanışan iki insanın birbiriyle ilgilenmelerinin göstergeleri şöyle sıralanıyor:

Göz kırpma hızının artması: Göz kırpışının hızlanması, uyarıcı nöro-kimyasal dopaminin beyin tarafından salınmasıyla ortaya çıkan duygusal coşkunun yansımasıdır.

Bukalemun etkisi: Vücut hareketlerinin taklit edilmesi partnerinizin gerçekten de sizin dalga boyunuzda olduğunu gösterir.

Yüz kızarması: Kulakların üstlerinden, yüzün tamamına dek yüzdeki kızıl renk tonu, partnerinizin sempatik sinir si

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence ne olursa olsun gidip tanışman gerek. Bu dediğimi kesinlikle yap ve gidip konuş. Benim gibi pişman olma sonra. Eğer o adım atmıyosa sen atıcaksın bu böyledir herşey erkekten beklenmez. Bide şöyle düşün sen gidip onunla konuşursan belkide hayatında göreceğin en iyi insanla tanışacaksın :) Her zaman kötü düşünme yani hayatta sadece kötü şeyler olmuyor :)

0|0
    0|0
    • Çok haklsın aslında çoğu kişi onun için çok iyi bir insan diyor hatta. ama şöyle bir durum var utanıyo mu yoksa benle ilgilenmiyo mu anlamıyorum? bazen aynı ortamdayjen tüm ilgisinin üzerimde olduğunu hissediyorum bazen de önünden geçtiğim halde hiç bakmıyor o zmn da hevesim kıılıyo

• Yok imkansız o:) kabataş erkek te. liseliyim ben:) ee ne düşünüyosun peki

• Bende liseliyim :D Yapacağın şey ya çocukla konuşmayıp ileride keşkee konuşsaydım diceksin ya da gidip konuşup iyiki konuşmuşum diceksin. Bence iyiki demek keşke demekten iyidir. Hem konuştun diyelim çocuk kabul etmedi dünyanın sonu değil ya ne olucak. Akıl vermeye geldimmi çok iyi veririm ama kendimde uygulayamam :) Aslında bende seninle tamamen aynı durumdayım. Sana bunları yazdım ya gaza geldim bende yarın sevdiğim kızla konuşucam. Yeter ya böyle olmuyo cidden. Ne olucaksa olsun artık. Sende konuş aldığın cevabı tekrar yazarsın buraya olur mu? :)))

• vlla arkadasim surekli gözz goze geliyorsaniz bil ki senden hoslaniyodur
    utangac oldugu icin hemen baska seylerle ugrasmaya calisir sana baktigini anlamayasin diye

0|0
    0|0
    • Benim yakınımdayken daha yavaş hareket etmeye başlıyor sanki hareketleri tutuk oluyo. gözgöze geldiğimizde gözünü kaçırıyo bakamıyo uzun ama ben bakmazken arkadaşım baktığını söylüyo

• Sanaldan pek hoşlanmıyorum açıkçası

• Açıkçası yanına gitmek istiyorum ama ya sadece ben baktığım için bakıyosa benle işgilenmiyosa yoksa fikri cesaretimi kırıyo. bir de eğer yalnızken gözgöze gelirsek ya da oturuyosak kantinde falan anca o zmn bakıyo takıyo beni arkadaş grubu varken sanki görmüyo:(

• gözlerinin icine iyice bak derim

0|0
    0|0
    • Sonra?

• birsey anlarsa kendisi konusur ama utanıp susarsa sen bir sanş ver ve sen konus gerisi gelir

• Bakiyosa hoslaniyor iste :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...