Bir erkeğin aklına girmek için ne yapmak gerekir?

Merhaba arkadaşlar :)
Aynı bölümde birinden hoşlanıyorum, tanışıyoruz ama yakın değiliz arada konuşuyoruz yanıma geliyo falan. Klasik uzak bir arkadaş gibi.
Tabii o da benden hoşlansın istiyorum sizce nasıl aklına girebilirim? Onun da beni düşünmesini, istemesini istiyorum.

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• fazla sıkmadan kendini ona yaklastırmayı dene biraz ona deger verdini anlatmaya calıs davranıslarınla zaten oda senden hoslandıysa o ne yapacagını bilir

0|0
    0|0
    • Davranışlarımla değer verdiğimi nasıl anlatabilirim:)

• onunla günlük biraz sohbetin olsun yeter ama cok uzun olmasın :)

En İyi Kız Görüşü

• Ona anlayacağı şekilde bakman, gülmen yeterli olucaktır :)

0|0
    0|0
    • Ahh keşke soğuk bir insan olmasam da yapabilsem:)

• Kesinlikle :) işe yarayacaktır :)

• Teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Onun sevdigi hoslandigi seyleri yap ve muhabbett acilsin bu en basitinden futbol ve yemekler olabilir

0|0
    0|0
    • Zaten sohbet ediyoruz baya, ama tamamen arkadaşça sohbetler :/ Yani beraberken sıkılmıyoruz

• Onun gözlerine bakarak dudagını ısırabilirsin

• Pas ver biraz mesajı alır zaten oda yakında seni düşünür

0|0
    0|0
    • İşte o pas verme olayı nasıl yapılır hiç bilmiyorum..

• kuzey güney izle aynen uygula :))

0|0
    0|0
    • Neyini mesela?

• aynen onunla kafa dengi olmaya çalışma cidden , çok erkeksi olursun

• Sanırım bu konuda yanlış davranmışım, baya kafa dengi gibi oturup saatlerce sohbet ettiğimiz oldu sigara kahve eşliğinde :)

• Ne biliyorsun ki hoşlanmadığını ? :)

0|0
    0|0
    • Çünkü yanımda gayet iyi düşünceli davransa, gördüğünde hep yanıma gelse de asla mesaj atmıyor, ki ben bazen bahane üretip atıyorum ama sadece dediğim şeye cevap veriyor falan

• Haklısın zorla asla bir şey yapılmıyor ama yine de bir kadının bir erkeği etkileyebileceğini düşünüyorum, eğer tipi de düzgünse :) Başka hoşlandığı biri de yok diye biliyorum, bazı kızlarla konuşuyo ama hiçbirinden hoşlanmıyo zorla konuşuyo gibi

• Kendine güveniyor gibisin şöyle alalım sizi :) Meydan sizin

• unutamicağı bir seks

0|0
    0|0
    • Aramızda hiçbi şey yokken yıllarca aynı ortamda buluncağım insanla höt diye seks mi yapiyim yani :D

• Nedir?

• Tatlım burdan olmaz mesaj at ;)

• Bedenin ve yaptığın kur ile

0|0
    0|0
    • Bedenimle nasıl mesela? Dekolte versem ya da kırıtsam falan o zaman da erkeklerin hatta kadınların da gözünde basit düşme ihtimalim var ki basitlikten pek hazetmem. Yani gözünde basit durmak istemem. Başka türlü nasıl bedenle etkilenir ki bir erkek?

• Dokun ona ;)

• Sen aşk mı oldn ona

0|0
    0|0
    • Hayır aşk değil ama çekici buluyorum yakın olmak istiyorum

• Umarım olmam. Yani beni takmıyorsa aşık olursam arkadaşlığımız da bozulur :/

• İnşallah o da seni sewer

Kızlar Ne Diyor 2

• sürekli düşün o da seni düşünür

0|0
    0|0
  • Beni düşü n de

0|0
    0|0
Yükleniyor...