Ben anlamıyorum bu erkekleri çok takıntılı olmak sizce ne demek?

yani allah aşkına bana bir söyleyin nedir yani?

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• -Güvensizlik
    -Özgüvensizlik
    -Tereddütlük
    -Kaybetme korkusu
    -Kişisel özel problemler (ailevi, arkadaşsal, psikolojik sıkıntılar, hastalıklar vs...)

Bazen sıkıntıların getirdiği bir reaksiyon, bazen size güven duymayışın bir reaksiyonu, bazen de kendine olan güvensizliğin getirdiği bir korku (paranoya), bazen kendi içinde yaşadığı sıkıntıların bir nevi dışa yansıması (Boşa koysam dolmuyor, doluyo koysam almıyor hesabı)

cut.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • ne yapsam yaranamıyorum arkadaş arıyor galiba.

• yok ben takıntılıymışım. önemsenmek batar mı bir insana ya.

• O zaman sürekli ilgilenen, sürekli önemseyen, sürekli ona bir şeyler katma çabasında olan bir yansımanız var...

Ancak karşınızdaki kişi, ya sizi yeterince sevmiyor, ya size yeterince alışamadı ya da bağlanmadı, ya da yapısı bu kadarını kabul etmiyor, belki de ilgi sevgi anlayışı farklı, veya koşturulmaktan başka bir şey bilmeyen yaratıklardan birisi...

Sormanız gereken sorular var kendinize ve cevap vermeyiniz gereken sorular.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• OKB takıntı veya saplantı hastalığı adıyla Türkçeleştirilebilir. Takıntı (obsesyon) insanın aklına gelen ve bir türlü gitmek bilmeyen fikirdir. Bu düşünceler bazı şeyleri insana tekrar tekrar yaptırır. Bunlara da kompülsiyon denir. En sık görülen türü temizlik hastalığıdır. ‘Dokunduğum yerde kan mı vardı, idrar mı? Çöpün yanından geçtim, bana pislik bulaştı mı? Hastanenin yanından geçtim, mikrop kaptım mı?’ gibi temizlik üzerine fikirler insanın aklına gelir ve bir türlü gitmez.
    Hastalık akli dengeyi bozmaz. Bunlar gayet normal, sağlıklı, dürüst ve çoğu başarılı insanlar. Dışarıdan normal görünürler; ama içlerinde fırtınalar kopar. Çoğu bu hastalığı kendilerine yediremediğini söyler. Beyinde emin olma mekanizmaları bozuluyor. Emin olamadıkça aynı eyi tekrar tekrar yapıyorlar. Kendilerine güvenleri elbette azalıyor, çok mutsuz oluyorlar. Depresyon riskinin en sık görüldüğü hastalık türü OKB. Her zaman birlikte seyretmez; ama seyri esnasında sık sık depresyon ortaya çıkar. Çoğu hastamdan “Bu rahatsızlığa yakalanacağıma keşke kanser olsaydım.” sözünü duymuştum. Hastalığın özelliği şu: Mesela kapıyı kapattığını hatırlıyor. Dönüp bir daha kontrol ediyor. Üç, beş, on kez ediyor, yirmi dakika kapının önünde bekliyor; ama tekrar gidip bakıyor. Bakmazsa dayanılmaz bir sıkıntı duyuyor içinde. Zaten hastalığın temel özelliği tekrarlayıcı düşünce ve hareket.

0|0
    0|0
  • Birşeyi çok üsteleyen. Çok arayan, çok mesaj atan, sürekli nerdesin napıyorsun falan ya da her hangi bir konuyu sürekli gündeme getirmek işte. Kadınlar birşeyi affeder ama asla unutmaz sürekli başa kakar bunlar takıntı işte :)

0|0
    0|0
  • ayrıntıya çok takılan bayanlarla erkekler arasında geçen en koyu muhabbetlerden birisidir beyin yapasiyla ilgili yaratiliiş işte

0|0
    0|0
    • nasıl davranmam gerekli ki?

• yo değer mi veriyor sence yıpratıyormuşum.

• senin görüşlerini deger verdigi için sorguluyor olaiblir :)

• göreceli bir durum bu sorunun devamı olsaydı iyiydi :))

0|0
    0|0
    • mesela canım diyorsam onunda canım demesini beklerim.

• onun seni sevdiğinden eminsen bir trip at bir blöf yap herhangi bir konuda.. bu böyle gitmez falan de o zaman da söylemezse umudu kes artık :))

• çok değişik biri ayrılcaksan ayrıl ayrılcam vs blöf yapma diyor mesela

• kızlar cevaplasın ben söylersem anlamazsın :DDDDDDDDD takıntı yaparsın bide kendine

0|0
    0|0
    • söyle söyle.

• gitsin gidene gitmek yakışır.

• takıntılısın bu yüzden kaçırırsın böyle erkekleri

• En ufak konuda bile alınıyorsundur ondan söylemiştir :D:D sakin ol tamam

0|0
    0|0
    • alınmıyorum aslında ses tonum dusuyor yok uzatıyon yok ilişkiyi yıpratutosun dedi aptal.

• Yok Artık :D:D Onlarıda söylemeyecekseniz neden ilişkidesiniz bacım ya geç bu işleri :D:D o zaman sizin iş boş ciddiyim :D:D ben o kadar tahmin etmemiştim @Sametiedi Kanka bu işler bizi aşar gidelim biz :D

• HAdi hemen gidiyok :P

• Hangi Konuda Çok Takıntılı Ama.

0|0
    0|0
  • tam soru anlaşılmamış ama :(

0|0
    0|0
    • mesela canım diyorsam onunda canım demesini beklerim bu tarz demeyincede ses tonum düşüyor. yıpratıyormusum ilişkiyi

• buyuk sey aşkım dediğimde aşkım demesini beklemek mi mi?

• demek ki ona göre büyük bişey daha vakti var :)

• En ufak şeyde nem kapiyorsun yani

0|0
    0|0
  • Yani bu soruyu fotodaki bu kızmı soruyo

0|0
    0|0
  • ra ra roma roma mama
    ga ga oh lal la

0|0
    0|0
  • Neye taktığına bağlı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslında hanımların genelinde olan bir durum. Olaylara farklı anlamlar yükleme sürekli irdeleme sorgulama vs. Bunun yerine akışına bırakmak gerek sanırım karşı tarafın istediği bu

0|0
    0|0
  • erkeklerin beyni takıntılı ve obsetif olmaya daha meyillidir...

0|0
    0|0
  • Knka o kendine baksin kendi takintilidir kesin:)))

0|0
    0|0
  • Kafanı yormaya değmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...