Onu çok seviyorum :( :( :(?

Onu cok seviyorum neredeyse hergun goruyorum daha adini bile bilmiyorum gozumun onunden gecip gidiyor napicagimi bilmiyorum en kotusude ne biliyormusunuz kardeşler bugun yine gecerken bir arkadasi arabayla geldi ve gozumun onunde onu aldi ahg ulan dedim parasizligin gözü kör olsun :(

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• ziktir et. o kızdan hayır gelmez. elalemin arabasına gidip cirit atıyor boş koy.

0|1
    0|0
    • Tanidigi arkadasi ama

• ya olum senin hiç mi ortamın olmucak çalışma arkadaşların vs. saçmalama burada el yoruyoruz yorum yapıyoruz biraz beynini çalıştırın de kadar boş adamlarsınız * .

• Ne sacmalyosun sen ya bana bak benim is ortamim yok resmi biyer oldugu icin muhabet yasak bu bir isimden dolayi fazla zamanim olmuyor zaten arkadasim yok ya ölduler ya da baska yere göç ettiler buda 2

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Tut kolundan cek kenara konus askta gurur olmas paşa

0|0
    0|0
  • Geçecek bu günleri hatırlayıp guleceksin.. yasin genç daha cok seveceksin

0|0
    0|0
  • Seni hiç değilse sevebildiğin biri var benim öyle bir şansımda yok

0|0
    0|0
    • Gozunun onunden gecip gitmesi hergun bakip bakipta bu duyguyu bilemezsin olmadigi zaman en azindan yokta uzuluyosun simdi biri kapicak korkusuda var ve en onemlisi ya ciktigi varsa?

• Olmadığı zaman üzülürsün fakat hayatının sonuna kadar kimseyi sevemeyeceksen daha çok üzülürsün kardeşim eminol

Yükleniyor...