Mucizelerle dolu biriyle tanışmak istermiydiniz?

Sevgili anlaminda degil. arkadas anlaminda bazi seyleri tahmin eden astral seyehat, durugoru yetenegi olan vs. insanlarla gercek anlamda arkadas olmak istermiydiniz?
Güncellemeler:
Nedeni ile birlikte derseniz sevinirim
Guncelleme

0|0
1032

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen böyle insanlarla arkadaş olmayı isterdim. Laylaylom, hobbidi hobbidi, gevşeklerle değil...

Oturup iki çift muhabbet ederdik, psikolojiden, bilimden, beyin gücünden, düşüncelerin ve kelimelerin gücünden, garip garip şeylerden konuşur dururduk. Yetmedi birde bunları denerdik...

Hergün kendini beğenmiş, ukala tavırları olan insanlarla beraber olacağıma bunlarla olurum daha iyi.
    Adam onlar adam !

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• ya ben sana hastayımm :) okadar xperi nasıl yaptın yaa :)

0|0
    0|0
    • Calis seninde olur

• Anladim memnunmuymus deneyimini anlattimi

• anlattı.. hatta onların evde denedik ama olmaı 2 kişi olunca olmuyortek başına olunca oluyor diyor ma ben gördüm benizlerken sanki uyuyogibiydi sonra birden sarsıldı kalktı tam olmamış tam çıkarken dikkati dağalınca..

• tanışmaya gerek yok aynaya baktıgında mucizelerle dolu bir insan görürsün zaten herkez aynı filmde baş rol oyuncusu bundan büyük mucize olabilirmi?

0|0
    0|0
    • Bazen senin sandiginin otesindede mucizeler vardir

• islam çerçevesi içinde mucize gösterek kadar yükselen bir insan zaten bu saydiklarini sana göstermeyecek olan birisidirki o dereceye yükselebilsin derin konular bunlar :)

• Derin konular oldugu kesin

• ben öyle biriyle tek gecelik ilişki yaşamak isterim elimin altında bulunsun sıkılırsam çeşitli fantastik deneyimler yaşayabiliriz

0|0
    0|0
  • Ya mutlu mesut geçinek işte. ne gerek var astral seyahate falan. Yaparız paris seyahatimizi keyfimize bakarız :D

0|0
    0|0
  • İstemem yetenek falan bulaşır. Başıma bela ondan sonra. Düz adamlık iyi.

0|1
    0|0
  • çok uğraştım be psişikler geldi geçti hiç bişey olmadı inanmıyorum artık o tür hiç bir şeye ;)

0|0
    0|0
    • Nasil bir calisma izlediniz

• ben hiç inanmıyodum sonra astral seyehati arkadaşım anlattı ona inat tamam yapacağım diye astral seyehate değilde kendime inandım resmen :D olmadı çocukken cinlerle oynaşmaya çalışırdık onlarda gelmedi sdasdasd fal baktırdım hiç bişey doğru çıkmadı iyide bir falcıydı sonra tamamen bıraktım o işleri :D

• Kim O kız = )
    Öyle biri varsa bir tane de ben alayım = )

0|0
    0|0
  • Güncelleme yazmışsın fakat 10 cevaptan sonra xper artmıyor

0|0
    0|0
    • Xper icin degil cevaplari merak ettigimden daha fazla kisinin cevaplamasini istedigomden

• astral seyehat, durugoru yetenegi bunlar hakkında uzun uzun uzun sohbet etmek isterim :)

0|0
    0|0
    • Yapiyormusunuz pekii

• Lucid olabilirim demissiniz bunun icin deneyim gerektiren birsey. demekki bir takim ilerlemeler kaydetmissinizki olabilirim demissiniz

• böyle bişeyi genelde yaşıyordum araştırınca öğrendim bu astral gibi sonradan olabilen bişey değil sanırım

• benim 2 tane öyle arkadaşım var tüm dünyaya bedel...

0|0
    0|0
  • Ole biri varsa gelsin sarılalım

0|0
    0|0
  • evet güzel olurdu

0|0
    0|0
  • O benim ya la :))

0|0
    0|0
  • çok şey istiyon ya
    pufff:((

0|0
    0|0
  • Hayır, istemezdim.

0|0
    0|0
  • aletimin boyunu tahmin et l*n ozaman

0|0
    0|0
  • Kime sipariş veriyoruz 😉

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Olsa iyi olurmuş

0|0
    0|0
  • Fark etmez.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 10

• Tabii ki isterim. Sürpriz yapsın beni mutlu etsin. Renkli bir kişiliği de vardır tabii :). Bence herkes ister.

0|0
    0|0
  • isterdim yani benim mucizeden kastım farklı olması çünkü etraftaki insanlara bakıyorum herkes aynı hem de fazlasıyla. kıyafetlerden konuşma tarzına...

0|0
    0|0
  • İsterdim nedeni ise öyle konulara ilgiliyim yanımda ya da çevremde öyle insanlar bulunsun isterim.

0|0
    0|0
  • İstemem.

0|0
    0|0
  • İsterdimmm

0|0
    0|0
  • isterdim her eve laızm o

0|0
    0|0
  • Yok ya ekşın aramıyom uykum var benim :/