Kıskandıgınzı siz belli eder misiniz doğru mu sizce?

Okuldan bakıstıgım hoslandıgım cocuk (ayrı sınıflar muhabbet yok) bugün tenefüste tanıdıgı iki kız arkadasının yanına gitti karsımda ve sohbet etti kıskandrmak icin yaptığı cok belliydi zaten bende catladım ve cok belli ettim sinir oldum yanmdaki arkadasıma elimle öf pöf hareketleri vb yaptım kıskandıgımı anlamıstr büyük ihtimal. doğrumu sizce kiskandigimi belli etmemelimiyim siz nasilsnz?
Güncellemeler:
öf pöf hareketleri değil arkadaslar örnekti sadece bu. sadece belli ettim belli oldu yani.

0|0
710

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskandığını belli etmişsen daha dönüşü yok ama bundan sonra belli etmemeye bak sana karşı koz olarak kullanabilir

0|0
    0|0
    • ne gibi koz olarak? bundan sonra ilgilenmiyor takmıyor gibi davransam

• Çocuğunu çok şımartan bir aile nasıl eski haline döndürürse sen de aynı yöntemi kullan derim ben çünkü çocuğun burnu biraz havaya kalkmış aşağı çekmek zorundasın sana kolay gelsin

• ozaman mecbur takmıyor gibi davranacagm neyse tesekkurler

En İyi Kız Görüşü

• Eger bir muhabbetiniz yoksa etmemelisin bence, tanısın aranızda bir sohbet olsun o zaman belli edebilirsin cunku sahsen ben empati kurarak soyluyorum hıc muhabbetım olmayan bırı bana boyle hareketler yapsa dalga gecerdim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• doğru değil. kısmanmak genelde kendine olan güven eksikliğinden veya egoları tatmin etmek için uygulanan bir eylemdir. seviyorsan git konuş fikrin neyse açıkça söyle uymuyorsa zorlamanın alemi yok. boşa vakit geçirip zaman harcadığına bile yazık bence

0|0
    0|0
  • kıskandığımı belli ederim her türlü bir daha yapmaması için bıkunu çıkarmasın kızgınlığa kavgaya sebep olur :)

0|0
    0|0
  • kıskanmayan erkek kendini güldürebilen erkeklerden hoşlanır

0|0
    0|0
  • Kıskandığını Belli Etmeseydin Bence, Artık Her Seferde Seni Kıskandırmak İçin Başkalarını Kullanır.

0|0
    0|0
    • öylemi dersin :/ bende bundan sonra takmıyor gibi davranırm ozaman

• Kıskandırmaya Çalışsa Bile Hiç Oralı Olma,
      O Yokmuş Gibi Davran, Kıskandığını Hiç Belli Etme d[o_O]b

• tamam yapıcam. sagol :) peki bakayım mi genel anlamda

• Oo ilkokul aşkı alırım bir dal

2|1
    0|0
  • afferin al sana zaaf!

0|0
    0|0
    • anlamadım?

• peki tskler..

• rica ederim.

• Ederim tabi

0|0
    0|0
  • Normal bisey

0|0
    0|0
  • çocukmusun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Muhabbetın yokmuskı neden senı kıskandırmak ıcın yapsın

0|0
    0|0
  • etmelisin bence senden önce davrananlar olursa pişman olursun sevdiğini biliyorsa sorun yok

0|0
    0|0
  • Nazlı bir şekilde belli ederim

0|0
    0|0
  • Hertürlü belli ederim.

0|0
    0|0
  • Duyduğum en itici hareket yaptığın.

0|0
    0|0
  • Belli etmem mi ağzına bile sı. arım