Hoşlandığım erkek benden 1 yaş büyük. Ne yapmalı, nasıl tanışmalıyım?

İkimizin de pazartesileri son iki dersi aynı yerde, çarşamba ise onun son dersi benim normal sınıfımın karşısındaki sınıfta. Yeni seçeneği de lütfen yoruma yazsın!
  • Git ve naber de ( utancımdan diyemem ama neyse ).
    A seç
  • Karşılaşana ( tesadüfen tabii ) kadar bekle ( bu da imkansız çünkü merakımdan ölür giderim herhalde ).
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
İmkansız dediğime bakmayın siz nasıl uygun görüyorsanız seçin ya da yazın.

0|0
711

En İyi Erkek Görüşü

• ortak arkadaşınız var mı? 1 yaştan oldukça normaldir. ben şahsen kendimden 2-3 yaş biriyle de düşünürüm eğer uygunsa. Ortak arkadaş varsa aynı ortama o şekilde girin. Yoksa eğer bir ortak arkadaş edin derim ben :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Omuz at Özür dile gülümse önemli değil der ardından üst sınıf misiniz siz de evet filan derken sohbet kurulur

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bak kızım beni dinle simdi sakin ondan hoslandigini soylemek gibi bir salaklik yapma kendini dusurme. Ama hoslandigini bakislarinda belli et yani surekli bak ama abaza gibi degil utanarak bak zaten o anlar ve seni de begenirse gelir konusur begenmezse konusmaz zaten he begenpte gelmeye utaniyorsa o adam degidir zaten daha seni sevdigini soylemeyen adamla mi evlenicen o mu seni koruyip kollucak?

0|0
    0|0
  • B şıkkını unut sen öyle bir şey olmayacak, adımı sen atmalısın gerisini ondan bekleyebilirsin ama ilk adım senden olmalı yoksa başkaları senden önce davranabilir.

0|0
    0|0
    • sanmıyorum çocuk knklarıma göre tipsiz miş miş mişm- imş

• Onların öyle dediğine bakma sen.

• Ortak bir arkadaş bul tanıştırsın. Sonrada karşılaştığında yanından geçerken günaydın, iyi akşamlar.. Vs de ilgisini çekebilirsen kendiliğinden olur zaten..

0|0
    0|0
    • iolabilir bir arkadaş var herhaled yok yok pardon yok

• Tanıdığı sık muhabbet ettiği bir kızla arkadaş ol o zaman önce.

• deneyecez bşk çare yoooooook

• ne güzel işte. benim manitam da benden 2 yaş büyük * :D ama çaktırmıyorum

0|0
    1|0
  • utanacak ne var bunda? ilişkiden ne beklediğini düzgünce anlat olmuyorsa zorlama. bu kadar basit

0|0
    0|0
  • hoşlandıgım kadın olsun isterse 10 yaş büyük olsun
    önemli olan sevmek. aşık oluyorsun kadına. yaşını duyunca vazgeçiyorsun :D
    mantıklı mı sence :D

0|0
    0|0
  • buna sen kendin karar vermelisin ama umarım bunun farkındasındır :=)

1|0
    0|0
  • Kız ne kadar çok yaş farkı varmş baban yaşndaki adamı nası seversin dalgamı geçion git konuş işte

0|0
    0|0
  • git konus :D

0|0
    1|0
  • telefonunu al ve watsappdan mesaj at

0|0
    0|0
    • nereden bulacam

• tanımasına gerek yok hatta gidip senin ondan hoşlandığını söylese daha iyi olur

• yok daha neler dedikodunu olmadığı bir yerdemi yaşıyosun sen knkam bile ağzını tutamıyo çocuk nasıl tutsun

Kızlar Ne Diyor 6

• Git konuss benm erkek arkadasim 9 yas buyuk benden :D

0|0
    2|0
  • karşılaş derim iyi taktiktir. fark etmesini sağla.

1|0
    2|0
  • Git açıl

0|0
    2|0
    • utanırım ayrıca çocuk top peeşinde koşup duruyo arkdslarıyla fırsat yok ayrıca utanırım aa bir de utanırım söylemiş miydim utanırım

• Karşılaşana ( tesadüfen tabii ) kadar bekle ( bu da imkansız çünkü merakımdan ölür giderim herhalde ).

0|0
    0|0
  • Git ve naber de ( utancımdan diyemem ama neyse ).

0|0
    0|0
  • Bakislarinla belli et

2|0
    1|0
Yükleniyor...