Dövmeciye yaklasım?

Merhaba profosyonel olarak dövme yapmaktayım ve vucudumda 4 tane birbirinden güzel dövmem var. Kızlar siz böyle birisi hakkında ne düsünürsünüz? :)

0|0
106

En İyi Kız Görüşü

• dövmeli insanları severım bende yaptırıcam çok acıyor mu:) ?

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • yaptırılan yere ve büyüklüğüne göre acısı değişkendir. Ufak dövmeler cok acımıyor genelde :)

• minnak bişe istiyorum :)

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• 0|0
    0|0
  • Yaptirdigin yere ve buyuklugune bagli :) ama bence fazlada dovme yapma asirisida hos durmaz :)

0|1
    0|0
  • Benim çok dövmeci arkadaşım olmuştur ve ilk dövmelerini çoğu kendi bedeninde yapmis bende dövmeci gördüğümde affetmem hemen yaptiririm yani normal bisey doğal :)

0|0
    0|0
    • Tabi bende kendime yaptım ama ilk dövmemi başkasına ypmıştım :)

• Dövmeli erkek candır çok severim ve yakıştırırım dövmeyi

0|1
    0|0
  • Bende de var ama küçük bişey fazlası guzel olmuo bence

0|0
    0|0
  • Babamda 5 tane var napçaz dışlıcaz mı..

0|0
    0|0
  • ben dövmecilerden çok korkuyorum :)

0|0
    0|0
  • Yakışana yakışıyordur ama ben sevmem:)

0|0
    0|0
  • Dövmeli erkeği severim ama dövmeci erkeği bilemedim şimdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kızları bilmem de yakalamışken sorayım svastika dövmes iyaptırsam omzuma Avrupa da büyük sıkıntı olur mu ama öyle bayağı nazı bayrağındaki şekliyle

0|0
    0|0
    • Dayak yersn avrupada

• Finlandiya ya da yunanistana gitme imkanım var sadece yaşamak için ben aryan yürekliyim desem kurtarmaz demi asdjasklda :D kötüydü :D

• Görünmeyen bir yerinde olabilir tabi kişisel bir karardır :)

• Ben aysun tanisalim mi tatlim, dofmeli erqeqler bayoloyoyummm kissss yuu

0|0
    0|0
  • valla kımsenın ne dusundugu onemlı deıldır senın ne dusundugun onemlıdır

0|0
    0|0
  • Barkod dovmesi kola nekadara yapiysn

0|0
    0|1
    • tse damgası da vursun mu? :D

• Barkod dovmesi zor bir dovme bildgm kadariligyla buyuk dovmelerden de pahali olmasi bundan cunku buyuk dovmede hata yapsan kapatrsn ama barkodta boyle degl bence sen tattocu deglsn

• diger dövmeciler e zor geliyorsa bu benim problemim değil. bu meslek hakkında birdey bilmediğin bellli ve sanada bir sey kanıtlamak zorunda değilim ve tattocu diye bir sey yoktattooist veya tattoo artist doğrusu ingilizce bilmiyorsan bari türkce konusta rezil olma

• kızları bilmem ama dövme yapmayı düşünüyorum dayı

0|0
    0|0
    • Yapmayı düsünüyorsan tavsiyem bir dövmecinin yanında çalısmaya basla öyle öğrenirsen cok daha iyi olur :)

• Benim kendi düsüncem bazı yazı dövmeleri-sonsuzluk işareti-kral tacı dövmelerinden bıktım ben kişiye özel tasarımları veya realistic dövmeleri yapmayı seviyorum

• örneklerin var mı abi?

Benzer Benceler

Yükleniyor...