Beyler bayanlar amacı ne bu çocuğun?

çıkmıyoruz, arkadaşız.. ayrı sınıflardayız. okulda daha bir kaç gün önce karşılaştığımızda ilgi gösterip benimle konuşan muhabbet açan taraf o olmasına rağmen bu gün dibimden geçti ama bir selam bile vermedi:( bir adım arkasından arkadaşları geçti yanımdan onlar bile gülümseyip selam verdi. selamı geç hoşlandığın insan olarak da geç arkadaşı olarak insan bakar bir gülümser yapmacık da olsa.. çok kırıldım. çünkü çok iyi niyetli kibar nazik bir yapısı var neden böyle yapmış olabilir sizce?

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• Benim yuzumden umitlenmeni istemem ama hoslandıgım cocukla (aynı zamanda fuckbuddy oluyoruz) aynı ortamda bulundugumda hic pas vermem ya da gelip masamıza oturdugunda onunla cok muhabbet etmem, nedenini bilmiyorum sanırım cool gorunmek :D ama katiyen kasıtlı yaptıgım birsey degil icimden oyle geliyo, belki seninkide oyle yapmıstır ya da ilgilendigi baska bir kız vardır o sırada sana bakamamıstır o yuzden:/

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • yok başka bir kız yoktu etrafta :)) eğer başka biri varsa kalbinde onun neden benimle ilgili gibi göründü o zaman? çok karışık beynim patlayacak. valla dibimden geçti ve bakmadı falan arkadaş olarak bile selam vermesi lazımdı diye düşünüyorum.. o kadar mı takmıyor beni yahu.. erkekler düz falan değil kim dediyse yanlış demiş onlarda gayet karışık işte :D:D sende azcık pas ver ayol :))) bak sonra eziyet çekiyoruz biz karşılık alamayanlar olarak :(((

• Cok abarttiyosun:d bikere yakinlas istemezse zaten tepkisini koyar ha eger sen bu tepkiyi bile bile yakin davranirsan o zaman kucuk dusersin iste bir kereden bisey olmaz yani

• Teşekkür ederim :))))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Onu senden uzaklaştırcak bir davranış sergilemiş olabilirsin yahut görmemiştir ya da ilgi duyduğu kız ona bakıyordur selam vermemiştir arası bozulmasın diye buda bir ihtimal :-)

0|0
    0|0
    • okuldada bunun dışında iki defa kkarşılaştık ama bakıp kafamı çeviridm o da baktı çevirdiii offf yaaa ne karışık işler umudum bitti bu hareketinden sonra ama :(

• Belki yanlis bir hareketini görmüştür:)

0|0
    0|0
    • kendi halimde kimseye bişeyi olamayan biriyim. erkeklerle muhabbetimde olmaz öyle. hatta dışarıdan soğuk duruyorum diyebilirim. ama ona karşı gayet samimiyim. anlayamıyorum çok tutarsız davranıyor..

• iyi değil gibi.

0|0
    0|0
  • görmemiştir seni

0|0
    0|0
    • imkansız görmemesi..

• çok güzel fikir makas atsam ne yapar acaba :O :D Allah'ım hayırlısını versin çoook teşekkür ederim zaman ayırdığın için.

• rıca ederim :D

Kızlar Ne Diyor 2

• İlgi çekme çabası da olabilir :D

0|0
    0|0
    • keşkeeee ama bilmiyorum hala şokundayım olayın ya.. nasıl selam vermez o kadar mı iticiyim. offff

• Aynı durum bendede var hsashahs ama ben hoşlanmıyorum :D o sürekli bulaşıyo konuşuyo takılıyo bana bende karşılık veriyorum sonra bir bakıyorum yanımdan geçiyo hiç selam vermiyo bakmıyo başka gün tekrar konuşuyo şimdi yine suratıma bakmıyor :D Sanki benim çokta s.. de :D Burcu Terazi veya ikizler mi :D

0|0
    0|0
    • boğa burcu :)) keşke hoşlanıyor olsa.. senin ki belli senden hoşlanıyor bence :)

• iş hayatı :D ikiside bitirdim

• o zaman kesin hoşlanıyordur bence

Benzer Benceler

Yükleniyor...