Beyler bayanlar. Kendi sözüm. Kitap çıkarıcam. Derin manasal şeyler yazıyorum. Bu örnek sözde anlatmak istediğim Şey nedir?

Kalbim ve beynim arasında senden başka hiç kimseyi düşünmememi , senden başka hiç kimseye aşk duymamamı ve senden başka hiç kimseyi sevmememi sağlayan bir organımsın ~
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Organ olmamis ya :) o kadar guzel kelimenin arasnda birazcık komik olmus:)

0|0
    0|0
    • Evet o arada bir gizemli bişey uyandırmak istedim lakin düşünüyorum şimdi bu yorumlardan sonra ilhama gelip daha da toplayıp iyi şeyler yazmayı , bakalım hayırlısı ya :) Şimdi taşa tutcağınız şairi siz var edeceksiniz bir gün belkide kitabımı okuyacaksnız :)

• Çıkmamış ki ya :( 24 saat içerisinde falan bişeyler diyor. ben de yeni öğreniyorum siteyi..

• Himm bende pek bilmiyorum ya yarin çıkar heralde

• Senden başka hiç kısmını bir atıyorum ama o mama -memeli kısımlar yinede isi bozuyor.

0|0
    0|0
  • Çok mememi mamamı olmuş daha farklı kelamlar bulabilirsin... yine de tebrikler...

0|0
    0|0
  • Bence hiç olmamış...

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim seher ALLAH razı olsun senden de , bunlar beni ilhama getirecek daha cok

• rica ederim, bende yeni üye oldum siteye, öğrenmeye çalışıyorum.. :)

• Öğrenelim bakalım :).. cok değişik yorumlar yargılar görüyorum.. eğlenceli bir site

• Nihat Dogann

0|0
    0|0
    • Tamam bu eleştrileri severim kendimi düzeltmem lazım teşekkürler taşlayın beni daha cok bilevileyim kendimi..

Erkekler Ne Diyor 2

• Her insanın farklı yorumlayabileceği bir yazı olmuş söz tekrarları

0|0
    0|0
    • yazdığım onca yazı boşa gitmiş sinir oldum yaa :( neyse devamını getireyim bari

• -Söz tekrarları insanın okuma isteğini kırabilir yazılarda da az ve öz yazabilmek belli bir birikimi gerektirir ki öyle birikim zamanla yaza yaza elde edilir, insan bir günde mükemmele ulaşamaz çokça tekrar edilen şu söz var 'Roma da bir günde kurulmadı'
      her başlangıç zordur ve sen en zorunu başardın gerisi çorap söküğü gibi gelecektir inancını asla kaybetme derim
      Eleştirilere verdiğin cevapları da beğendim her insan eleştiriyi kaldıramaz ve tabi ki de bizim insanımız vur deyince öldürdüğü için tutarsız eleştiriler görmek de kaçınılmaz elbette başarılarının devamını diliyor daha güzel yazılarını bekliyorum
      sevgiler&saygılar

• organimsin abes kaviyor. daha ince harflerle yazilan bir kelime kur

0|0
    0|0
Yükleniyor...