Daha önce sevgilisi olmuş bir kızla sevgili olunur mu?

Daha önce sevgilisi olan kızlar sanki ayrıldığı sevgilisinin ona yaşattığı kötü hatıraların öcünü yeni tanıştığı erkeklerden almak ister gibiler benim gözlemlediğim kadarı ile. Daha önce sevgilisi olan bir kızla sevgili olunur mu, olunursa nasıl davranmak gerekir?

Bir de bunların sevgili gibi davranıp daha sonra ben seninle alay ettim diyenleri mevcuttur, bunu itiraf ettikten sonra da bak bu sana bir hayat tecrübesi olsun herkese güvenme derler. İyi de hanım abla herkese güvenme diyorsun da hiç kimseye de güvenmeyelim mi? 2 ay boyunca ümit veriyorsun gerçekten seven bir kadına da 2 ay boyunca güvenmesek bu sefer sen beni sevmiyorsun diye terkeder. Sizin ayarınızı nasıl tutturacağız?

Daha önce sevgilisi olmayan bir kız bulmak istesem nasıl bulurum, nasıl anlaşılır bir kızın daha önce sevgilisi olmadığı? Bu devirde 20 yaşına gelip hiç sevgilisi olmayan kız kaldı mı?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• sevgilisi olup ayrıldı diye her kız evde mi kalsın o zaman herkes ilkiyle evlenmek zorunda.

öcünü almak değil ama onların etkisini atlatamamış olabiliyor

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Peki biz bu etkiyi bizi üzmesi yönünde kullanmayıp bizi sevmesi için ne yapabiliriz. Bu konudaki önerilerini bekliyorum.

• onu sen bil karşındaki insana ve ilişkiye bağlı git emek ver azcık

• Yahu onu da ben bilemediğim için soru sordum ve yardım çağrısında bulundum ya zaten. Bilsem neden burada tavsiye isteyim ki?

Emek veriyorsun falan filan, kız gırgır geçtim, alay ettim diyor. İnsanlara güvenme diye öğüt veriyor birde :D

En İyi Erkek Görüşü

• İlk satırda yazmışsın öcünü almak isterler diye erkeklerde bunu yapıyor, sonuç olur, gelen gidenin yerini doldurur

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Erkeklerde bunu yapıyor mu?

Gelen gidenin yerini nasıl dolduracak kız sadece öc alma peşindeyse, beni sevmeyecekse? Benim daha önce hiç sevgilim olmadı. Hep biraz takılıp seninle dalga geçtim, gırgırına söyledim ne söylediysem muhabbetine girdiler.

• İzmirlisin bide benim gibi özele bak birkaç tiyo veriyim

• Tiyo ile olsa şimdiye kadar çok olurdu. Çok taktik veren oldu. Uygulanamıyor taktikler. Uygulandığında da pek işe yaramıyor. Başkası yapınca oluyor ben yapınca olmuyor :/

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Olurr

0|0
    0|1
    • Devam et anlat, açıkla.

• Nasıl olur? Nasıl davranmak lazım öncekilerinin öcünü bizden çıkarmaması, bizi sevmesi için?

• Olmaz hatta o kızı sınır dışı etmeliler ;)

0|0
    1|0
    • Anlamadım ne olmaz?

• İyi de gerçekten seviyosan halin ve tavrın belli eder kız anlamıyosa senin yapacağın bişey kalmıyo :) o kadar yazmışsin ama ben uzun çözüm bulamadım :) :)

• Yahu soruyu yanlış anlamışsın sen. Ben nasıl anlarım kızın sevip sevmediğini, ben ne yaparım onu diyorum.

Sen diyorsun kız anlar ama hiç anlamadılar ki beni bugüne kadar, çok üzdüler beni bugüne kadar. Anlamıyorlar diyorum anlarlar diyorsun.

Erkekler Ne Diyor 1

• olur ama benım tarzım degıl ılk-tek-sonsuz olsun :d

0|0
    0|1
    • Hiç sevgilin olmadı dimi :D

• korkutyosun benı ama senn :D zaten fazla tıp de yok evde kalcaz bak

• Korkutmak gibi bir niyetim yok. Gerçekleri gör ve bunları bilerek işe giriş ki zaman kaybın olmasın.

Benzer Benceler

Yükleniyor...