Çok önemli acil bir bakın yardım?

Sevgilim ile gayet güzel konuşuyorum sarılıyorum muhabbetımız guzel ama en yakın arkadası ve ablası var onlarla beraber gelıyor konusamıyorum tıkanıp kalıyorum sevgılımlede konusamıyorum onlar gelınce hep basbasa kalmak ıstıyorum fakat o benı tanıstırmak ıstıyor arkadasıda dedı bana alış bence cunku ben hergun yanındayım onun dedı bende zamanla dedım tek muhabbetımız bu oldu aslında o da ıyı kız ama konusamıyorum hergun cafede oturan bırısı deıglım onlar bı cafeden bır cafeye gıdıyor yardım lazım acil

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Sevgili ne durumu anlat rahat olamıyorum yanımızda birileri olunca de

0|0
    0|0
    • söyledım defalarca o dıyorkı benım bı en yakın arkadasım var bıde ablam onları herkezle tanıstırmam senle tanısıtrmak ıstıyorum hoş kızlar az bır muhabbet etsen sende alısırsın dıyor

• Haklısın çekinmekte.. Bu konu hakkında bir daha konuş sevgilinle

• tamda şu an o konuyu soyledım cevap beklıyorum facen var mı senın bana ordan yardımcı olsan

En İyi Erkek Görüşü

• En uyuz oldugum kadın tipi ayril başka kızmı yok ondN birsey bekleme kardes:)

0|1
    0|0
    • kardeşim öyle değil kız cok ıyı bana ıhanet edıcek bırı degıl ben zaten erkeklerle felan olsa musade etmem ama benı cagırıyor ıllede gel ben bu konuda cekındıgım ıcın yok sız takılın kızkıza dıyorum olay bu

• Valla dostum kızda özgüven eksikliği var yasa sana güvenmiyor korkuyor senden yoksa neden sevgilisinin yanına arkadaşıyla gitsin ki herdaim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Başka seçenek varsa degerpendir yoksa tepki ni göster

0|0
    0|0
  • Sevgilin haricidinkilere hesabı kitle bir gün daha gelmezler. d

0|0
    0|0
Yükleniyor...