Servisçi çocuk?

Lise son öğrencisiyim 18 yaşındayım her sabah saat 8'de mahalleye inip servis bekliyorum. Bu sırada benimle birlikte aynı sınıfta olan ikiz arkadaşlarımda var 3'müx birlikteyim hergün. Ben kendi servisi beklerken iöoya giden küçük bir çocuğun da beklediğini gördüm sonra küçük çocuğun servisi geldi içindekioxuk bana baktı B'nde yeni uyanmıştım uyku sersemiyim yüzümü çevirdi. Her gün sürekli bana bakıyor. Çocuk okula gitmese bile ben servis bekleme yerine gelene kadar o çocuk beni görmeden asla gitmiyor. Lise son öğrencisi olduğum için okul hep üniversitelere götürüyor tabi sivil gidiyoruz ikizler gezilere gelmedikleri içineymiş günü ben bekliyorum sadece sabahları sonra o servisçi çocuk geldi sürekli gözlerini bendn ayırmadı günaydın dedi bende günaydın dedim giderken de gülümsedi görüşürüz dedi el salladı bugün ise foto çekimim vardı okulda arkadaşlarla buluşup öyle gidecektik ben yine servis beklerken baktım servisi kenara çekmiş beni izliyor. Küçük çocuk geldiğini görünce arabayı benim önüme çekti bana günaydın dedi. Sonra tarzını giyimini seni çok seviyorum çok tatlısın dedi bende teşekkür ederim dedim görüşürüz dedi gülümseyin el salladı gitti sizce ben ne yapayım nasıl davranayım çocuğabana yardımcı olur musunuz lütfen bu arada çocuk en fazla 24 yaşındadır büyük göstermiyor o kadar

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Yılbaşı gecesi 2 arkadaş süper bir parti veriyoruz (Ataşehirde) afrikadan beklediğim misafirlerim gelemiyor. Böyle bir geceye bize eşlik edecek bayan arkadaşlar arıyoruz varmı?
    Not: nevale ne isterseniz mevcut olacak!!!
    Ertesi gün kimse birbirini tanımayacak kendine güvenen bayan ark. BUYRUN!!!

0|0
    0|0
    • Yok teşekkürler almayayım ben 😊

• Gülersin hoşuna gittiyse ara 😜😜

• Ahaha almayayım sağol abidim ben böyle iyiyim

• Hoşlandın mı

0|0
    0|0
  • servisçi fantazilerini iyi bilirim servisi bırakıp sana binicek dikkatli ol derim :D

0|0
    0|0
    • Ahahah uyarın için teşekkürler

• ah ergen beyinler 23 24 yaşına geldiğinizde kendinizden utanıcaksınız ama iş işten geçmiş olucak :D hadi kendine dikkat et

• Ahaha o günlere bir an önce gelip şu ergen zihniyetinden çıkmak istiyorum zaten bir an önce 😄😄 hadi hayırlısı 😊

Kızlar Ne Diyor 1

• Yazdiklarini kontrol et bir dahakine. Dogru duzgun soru bile sormamissin. Ne sordun once onu bir yazsaydin. Hoslandiysan karsilik ver. Eger hoslanmadiysan da yuz verme, gunaydin derse cevap verme, baska bir sey soylerse git basimdan falan de.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...