Kapat

Kızlar sorum size sizce erkekte maddiyat önemli mi?

Oncelikle direkt sordugum icin bayanlardan özür diliyorum ama Birçok olaya şahit oldum ondan boyle bir soru açtım benim iki tane arkadaşım var ikiside ben gibi yakışıklı allah için ama ikisinde maddiyat bnden fazla ikisininde hali vakti yerinde ben bir tane kızla konuaamazken onlar birden fazlasıyla konuşup gününü gün ediyor üstelik kızlarla istediği gibi dalgada geçiyorlar yinede kizlar bunların peşinde bide sanal alem facebook var bu arkadaşlarıma birden fazla kızdan istek ve mesaj geliyor her gün bende bunlarla aynı ortamda geziyrm Bna gelen giden yok sizce bunun nedeni ne maddiyat bu kadar agir basiyormu kişilik olarak ikisinde kızlara birer obje zevk aracı olarak bakiyorken bide Bna bir yardımcı olun lütfen siz kızları bir erkeğe çeken ne

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• Her nekadarda şimdi Kızlardan mesaj alıp ben öyle değilim deselerde gerçek ama öyle, kızlar maddiyata bakıyorlar. Parayla Gözlerini kör edenler çok.
    En çok genç kızlar hediye, çiçekler, lüks restaurantlar vs. Kızların doğal olarak hoşlarını gidiyor ve kandırılıyorlar ve çoğuda böyle. Oysaki yaşlar ilerledikçe daha mantıklı düşünmeye başlıyorlar ve maddiyatın çok önemli olmadığını geç anlıyorlar. Tabikide eğer o küçük beyinlerini çalıştırırlarsa.
    Herşey maddiyat değil, sonuçta bir elin nesi varsa öteki elin sesi vardır. Beraber çalışıp beraber herşey elde edebilirler. Bilmem anlatabildimmi.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Çoğu kıza göre önemli. Beni evden arabayla alsın ister çoğu otobüse binip gitmek istemez simit vs yerine lüks yerlere gitmek isterler hediye isterler.. benim en son sevgilimin durumu çok iyidi benim için pek önemli değildi işsiz kaldı yine devam etmiştik sonra farklı nedenlerden bitti. Diyeceğim şu ki , kişiye göre değişir :)

0|0
    0|1
    • Kiza acikca amacını belli etse ne icin birlikte olacağını da soylesede değişmiyor bu durum bilu kadar kolaymi ki bir insani parayla etkilemek

• Ben maddi konulara önem vermem hediyeymis suymus buymua hic önemi yok benim için önemli olan sevgi. Sevgi olduğu zaman Diğer şeylerin önemi yoktur benim için. Ama çoğu kız böyle düşünmüyor.

0|1
    0|0
    • Boyle düşünmüyor iste ona gerçek sevgiyi verecek olan adam çıkıyor belki karşısına ama maddi durumu çok iyi değil diye konusmaya bile yanaşmıyor

• Diyorsun ve yüzünde bir tebessum olusturuyorsn tesekkur ederim :)

• Rica ederim :D

• Para önemli değil bnce normal kızlar karaktere bakar. Parası için birlikte olanlarda kız değildir zaten ;) bosver sn insanlığını kaybetme

0|0
    0|0
  • Benim icin cokta onemli degil

0|1
    0|0
    • Mesela hic tanimadigin birini face inatagram gibi yerden ekleyip ona mesaj atarmisin benim sabit olduğum kızlar bunu yapiyo hele bir tanesi var farklı şehirden ekledi arkadaşıma yalvariyo buraya gel be istersen yapicam diye tamamen sanal ortamda gelişen bir tanışma yalvarmaya ne gerek var sence erkek dediğin nasıl olmalı gerek maddiyat gerek maneviyat

• Haklisn da karsidakininde insan olması lazim aşırı on yargı ve farklı şeylere değer verme yikiyo insani

• Bilmem yani evlenirken esimi parasina bakip secmedim sahsen. Kisiligi cok onemliydi benm icin. Sen nasilsan karsina sana gore biri cikio dusunuorum ben

• ama o kzlarla gününü gün ediyormuş ciddi değil yani. onları sevgiliden ilişkiden sayma.

0|0
    0|0
    • Yok gününü gün eden dışında tanışıp cidiyet düşünen bile çıkıyor ama arkadaşlarım dalgaya alıyor kızları

• çok aşırımı yakışklıki kendine güveniyo anlamadmki.

Erkekler Ne Diyor 1

• Maddiyat sevgi için bir önem arz etmez. ama su varki maddiyatsiz da sevgiler pek kalici olmuyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...