Feminist bir kız?

Selam arkadaşlar feminist bir kız var ve ben ondan çok hoşlanıyorum ben bu kıza tanismak istediğimi bir arkadaş vasıtasıyla ilettim fakat kız kimseyi istemediğini söyledi daha sonra faceden arayip buldum ekledim kabul etti mesaj attım cevap vermedi. sonra kuzenine söyledim neden cevap vermiyor diye oda arayıp sormuş (Tlf ve Bilgisayarı bozukmus). kız neden direk kendisi gelip benle konuşmak yerine seni ve erkek arkadaşını araya sokuyor deyip bağırmış kuzenine sonra da faceden bana mesaj atmış bir daha beni rahatsız etme diyerek engellemiş. Ne yapmalıyım lütfen biraz yardım edin l (kız Isparta'da ben Kastamonu'da okuyoru ikimiz de antepliyiz)

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• asiri feministse seni dover o :))

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Vallahi dövsün isterki ama olsun soruyu okuduysan ne yapmam gerektiği hakkında bilgi verebilirmisin 😊

• o kadarini sen bilirsin artik. :)

• Bana yardımcı olmak istiyorsun evet ama böyle olmuyor ki daha açıklayıcı bir şekilde yazmalı veya sana özelden mesaj atayım orda noktasina virgulune kadar anlatayım olur mu

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Cesaretini topla ne söylemen gerekiosa sen söyle araya baskasini sokma cesaretli erkeklerden hoşlanir kizlar ;) internetten veya baskasiyla araci olarak haber gonderirsen korkak oldunu düşünür ;)

0|0
    0|0
    • Yani karşısına çik seviyorum seni aşığım de ya kızı kolundan kap götür ya da tokatı ye olduğun yere otür diyorsun 😁

• Üzerine git kesinlikle. Feminen kızları iyi bilirim bundan hoşlanmıyor ayağına yatar ama içten içe hoşuna gider denemelisin

0|0
    0|0
    • Peki ne yapmamı önerirsiniz kız Isparta'da okuyor ben Kastamonu da ne yapmalıyım

• Kendinize güvenin inşallah hersey iyi olur güzel sonucu almayı isterim tabi :)

• Boşver

0|0
    0|0
  • Üzerine git

0|0
    0|0
  • ZORLA GÜZELLİK OLMAZ

0|0
    0|0
  • Feminist diyosan bu kiza direk yüzüne söylicem gardasim.

git karsina, de ona: saygimdan terbiyemden dolayi önce arkadasima ve kuzenine sordum,
    sanki cok cekiniyom karsina cikmayi dersin.

al ciktim karsina bak senle tanismak istiyorum, Uygun görürsen sende tani beni, dersin :))
    biraz gaza getircen yau :)
    Cikcan karsina, tas gibi kalbini yumusatacan gardasim.

0|0
    0|0
    • Gardaşim aklımdan geçenleri mi okudun naptin gidip karşısına dikilip bende bunları söylemeyi düşünüyordum ama su anda bana çok kızgın o yüzden gitmek biraz korkutuyor beni tamamen kaybederim diye...

Erkekler Ne Diyor 3

Benzer Benceler

Yükleniyor...