Sizce ne yapmaya çalışıyor? amacı ne?

Arkadaşlar biriyle (ismini vermeyeceğim) 2 ay önce tanıştık bana çok yakın davranıyordu sarılıyordu felan hep çok güzelsin diyordu dün arkadaşımla çıktığının haberini aldım sizce ne yapmaya çalışıyor?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ne tür kasarsin kişiliğin böyle olmasa sarilmasina farklı şeyleri yapmasına izin vermezdin sende ne oldunu belli etmissin yazıklar olsun seni doğuran anaya babaya

0|0
    1|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • gerizekalı arkadaşça sarılıyodu o bana o yüzden izin verdim ama arkaşım yeni tanışmışın bence arkaşça sarılmıyo dediğinde kafam bastı saf olmak benim suçum değil lafını geri al

• onaylamıcam saçmalamayı kes

• Sordun soruyu neden sordun saf insan bence saf değilsin sadece cozemedin için yazmissin

En İyi Kız Görüşü

• sen sevgılı dahı olmadan bu kadar seyı yapmasına izin mı verdın

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• çıkmadan da sarılıp, çok güzelsin diyebiliyomuyduk yaaa tüh..
    arkadaşın daha güzel ya da daha cilveli olabilir.. sen çocuk gelsin diye beklerken arkadaşın çocuğa gitmiş olabilir.

0|0
    0|0
  • aynı ben..:) öyle bişi yapmıstım... n yapmaya calısıo dersen.. sana olan ilgisi azalmıstır... onda daha farklı görmüştür.. kısaca biplenmiosun geçmiş olsun..

0|0
    0|0
  • Kissadan hisseye aldatmaya calisyrdu ama agzina yuzune bulastrdi simdi gotu 3.5 atiyodur bare sevgilime soyleme diye

0|0
    0|0
  • Seninle beraber olmayı dusunmus olabilir: )) kolay kız oldugunuda dusunebilir: )

0|0
    0|0
  • demekkı onune gelene yazıyomus

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...