Neden bakıyor olabilir acaba?

Arkadaşlar şimdi benim hoşlandığım bir cocuk var biz baya bakisiyoruz ama bakismayi o baslatti vsurekli bakiyor ben nerdeysem oraya bakıyor maca gittik arkadaslarla o da vardı resmen maci degil beni izledi bunlarin çoğunu arkadas soyledi ama cocugun sevgilisi var 2.5 aylik ve 1.5 aydir bana bakiyor neden olabilir

0|0
114

En İyi Erkek Görüşü

• Ya şu bana baktı ona baktı muhabbetlerini boşverin. Sevgilisi var diyon bikere sevgilisi olan adamdan bişey bekleme sana bakıyosa. Bugün sana bakar ondan vazgeçer, yarın bir başkasına bakar senden vazgeçer. bir insanın kanı bozuk olmayagörsün.

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • katılıyorum ama seviyorum iste

• Sen ne tatlı şeysin öyle @soran önce sevgilisi olan adamla bakış kendini sevgilisinin yerine koyma ka. peligini sok burada herkesin gözüne sonra bizim eşsiz Aşkımıza yorum Yap :) bak şekerim önce şunu öğren o kadar erkeğin içinde küfür edilmez şimdi sevgilisi olana bakarsın 2 yıl sonra karısı olanın kapatması olur metresligini yaparsın şimdi senin gibi biri için mümkün mü bilmiyorum ama umarım sende benim sevgilim gibi olamasa da ona benzeyen veya yakın düzgün karakterli biriyle olursun da böyle gereksiz sorularla insanları guldurmezsin. Evet bebeğim senden hoşlanıyor seni yatağına alacak ve gidip onun alnından öpecek bu olursa sakin gocunma hak etmiş olacaksın. Benim canicime söylediğin her lafı da ayrı ayrı sana ait olan yerlere yerlestiririm. Hadi git ka. pelik yap :)))

• Güldürdün canım sen çok yaptığından biliyorsun herhalde aşkınızı başka yerde yaşadınız da ben mi gelip size karıştım sen kim oluyorsun da bana o* deme cürretinde bulunuyorsun bu kadar basit mi bu kelime benim ona baktığımı nerden çıkardın sevgilisi olduğunu öğrendiğm günden beri bakmıyorum diyorum ama götünüzden anlayınca böyle oluyor herhalde laf sokmak için lafı dolandırır sokmaya çalışırsınız ama beceremiyorsunuz gerçekten kendi ilişkinin 2 günlük basit ilişkilerden olduğunu anlayamadığın için tebrik ediyorum çocukluğuna veriyorum canım bu işleri de bu kadar iyi bildiğini belli etmesen iyi kızsın aslında öptüm :*

En İyi Kız Görüşü

• Seni de elde etmek istiyor ne kadar çok sevgili o kadar sevap diye düşünüyor

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • benden başka baktığı kimse yok

• Oflayıp puflarsan da ilgi çekersin takma bence bırak ne hali varsa görsün

• aynen

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Aranıyodur .. Böyle bişey varsa sen bakma. bunu öğrendikten sonra .. Harcanırsın. Bİ DÜŞÜNSENE? SEVGİLİSİ VAR VE SANA BAKIYO? SEN ONLA SEVGİLİ OLUNCA DA BAŞKASINA BAKACAĞI AKLINA GELMEUYECEK Mİ? mantıklı ol ya. sanki seni vazgeçilmezimi yapacak sanıyosun? aldırma o bakışlara COK YANILIYOSUN. Bak bir erkek olarak diyorum sana uyanık ol..

0|0
    0|0
  • Bir insan başkasının gözüne 6 saniyeden fazla bakarsa 2 sebebi vardır
    1-onunla ilişki istiyordur. Kaba tabirle. s... k istiyordur ya da öldürmek istiyordur.
    Bilimsel bir bulgu bu kafadan atmuyorum

0|0
    0|0
  • iyi tespit etmen lazim bence sanami bakiyor , vucudunami? baktigi yere gore degisir niyeti :D
    ilk adimi sen at corapsokugu gibi dokulur anlarsin niyetini :D

0|0
    0|0
    • bana yani gözümün içine bakıyor sevgilisi var adim atamam

• öyle biri değil çocuğu tanıyorum böyle abazaymış gibi yorumlar yapmayın o çocuk adam gibi adam şuraya yorum atıp onun şerefine küfür edenlerden daha iyi en azından

• bakilan kiz sen oldugun icin oyle dusunuyorsun, o cocugun simdiki sevgili yerinde sende olabilirdin? kendini kandirmayi birak gercekci ol:)))

• Vucüdüna bakıyp olabilir ya da sevgilisinin yanına yedek klübesi yapıyodır git sor :)

0|0
    0|0
    • vucuduma bakmıyor

• O zaman yedekliyodur bunu her erkek yapar sen garanti oldugunda da o kızı bırakıp sana dönme olanagı vardır ama senden daha gizrl bir kız buldugumda seni bırakıp o kıza gitme olasılıgıda vardır aşdatması muhtemeldir kısacası bu tarz insanlardan hep hayırcgelmez

• Sevgilisi varken sana sürekli bakıyorsa ondan adam olmaz. Yarın öbür gün senle çıkınca aynı şeyi yapar.

0|0
    0|0
  • Çok açık değilmi neden baktığı demekki senden hoşlanıyor daha ne olsun :D

0|0
    0|0
    • sevgilisi var ama

• tamam teşekkürler

• Ne demek rica ederim

• kabullenmen biraz zor olabilir ama seni basit gördügü iiçin yatağa atmayı planlıyodur

0|0
    0|0
    • ben basit değilim ordan gelip de bir b*k bilmeden anca yorum yapıyorsunuz ne beni tanıdığın var ne de o çocuğun ama milletin hakkına girmeyi çok iyi beceriyorsunuz böyle düşünüyorsun çünkü sende çevrendeki kızları yatağa atma planı içinde olan şerefsizin tekisin bir de gelmiş kabullenmen zor olabilir diyor

• sana basitsin demedimki seni basit gördügü için dedim anlayarak okumayı dene senin kendini nasil gördügün önemli degil karşındakinin seni nasil gördügü önemlidir yanındayken yüzüne gülen arkandan kuyunu kazan çok insan çıkacak karşına alış bunlara hayatın gerçekleri yazdigim yorumdan bunları çıkartmak için gerçekten gözü kapali bir insan olman lazım cahilligine veriyorum

• Sadece sinirli bir insanım ve bazı insanlar beni çileden çıkartıyor ben de tam okuyamadan yorum yapmış olabilirim

• Öpesi gelmiştir.

0|0
    0|0
  • Bakiyo iste trene bakar gibi

0|0
    0|0
  • Kullancak birini arıyodur...

0|0
    0|0
  • Saf kiz tavlayip kullanirim diyebilir

0|0
    0|0
  • Dovcektir seni :)

0|0
    0|0
  • Sevap işliyor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...