Bundan ne anlamaliyim, ne yapmak istiyor bu kiz?

Bir arkadasim var, kiz, cok samimi felan degiliz daha yeni tanistik. Bana karsi guluyor felan oyle aramiz soguk felan degil yani. Gecenlerde disardaydik ve beni birisi aradi (erkek). Bende konusurken guldum ettim felan telefondakiyle ve samimi konustum, yakin arkadasimdi ama hic bir sekilde isimle hitap etmedim oyle asker arkadasi gibide konusmadim. Telefonu kapatigimda ise kiz birden kimle konustuguma dair soru sordu. Kimle konustun felan demedi tabiki araya isim atarak yok sununlami konustun felan dedi. (daha cevremi bile tam bilmez) Haliyle sasirdim tabi beklemiyordum boyle birsey.
Sonra yok dedim onunla degil arkadasimla konustum dedi. Bu kizin amaci ne simdi, neden boyle birsey sormaya gerek duydu. Yani ona ne benim kimle konustugumdan, acikcasi sinirimi bozdu biraz cunku daha yeni taniyorum onu ve onun bana karsi boyle bir soru sormasindan pek hoslanmadim. Neden sormus olabilirki bu kiz simdi?

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Senden hoşlanmış

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • eger bir sorun olmassa ozelden konusabilirmiyiz, bunun acayip bir detayi var.

• Tabi?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Kıskanmış belki bir kızla konuştun diye düşünmüştür.

0|0
    0|0
  • kıskanmış senden hoşlanmış belli ama hoşlanmasa bile kıskanır kız mileti kıskanır yani

0|0
    0|0
  • Kıskanıyor :D yerim yaaa :D kızı üzme keserim seni :D

0|0
    0|0
    • tamamda ne yani sevgili kiskanir. Bizim onunla aramizda hic birsey yok.

Erkekler Ne Diyor 4

• Görünüşe göre sen ondan hoşlanmıyorsun. Üzme kızı...

0|0
    0|0
    • yok ben onu uzemem, sadece emin olmak istedim nasil anlamaliyim diye

• kıskanmış seni. belkide bitarafına takmamıştır. senden hoşlanmış. belkide laf olsun diye sormuştur.

0|0
    0|0
    • dogru hersey olabilir, anladim tesekkurler

• senden hoşlanmaya başlamış ve kıskanıyor :D

0|0
    0|0
  • Off ulan of

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...