Yeni biriyle tanıstm cok güzeldi?

merhaba arkadaslar bugn birsey yasdım ne oldugunu anlamadm bir el atın.
bizim şiir ekibiz var bir geceye hazrlanıyoruz. ekipte olup ta yenı katılan bir kız vardı ilk bugün gördüm
neyse sigara içmeye cıkarken arkamdan seslendi tanıstı cok güzel okuyosn şiiri falan dedi sigara istedi derken keyifli bir sohbet basladı konu uzadıkca uzadı ünide tercıh hatalarından hayat hatalarına kadar geldi. en büyük hatam 4 yıl önce biryle cıkmamdı dedi ve anlattı basına gelenleri talihsz bir dönemden gecmiş bnde öyle bir hata yaptım falan dedm anlattm. şiir okurken pür dikkat dinliyo her bakmamda tebessüm edio
demem o ki tatlı hos sohbetli cok güzel bir kız ilgimi çekti cok hoş. açılmayı düşünyorm ne dersiniz?

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Cok erkenn dahaa biraz daha tanıyın cunku ben ilk gun konustugum birinin bana hemen acilmasini istemem belki oda oyledr

0|0
    0|0
    • bnde öyle düşünyrum ama faceden ekledm bile :D ayrıca kapalı giyinen bir kız o yüzden dedign risk bir hayli fazla :D

• yok zaten o beni aşar ama şöyle bir sıkıntı var salı günü gece düzenlencek ve iş bitecek bidaha kim göre kim bula ondan korkuyom tek :D

• Sali gunu hersey bittikten sonra yanina git numarani verirmsn de ya da bul numarasini ama salidan once yapma :))

En İyi Erkek Görüşü

• acil acil zaman kayip etme.. bak snaa zaten senin siirleri begenmis

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...