BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Hoslandigim kisilere yanlis mi davraniyorum yoksa dogruda ben cirkin oldugumdan mi onlar sevmiyor?

ben bugune degin kimden hoslandiysam sadece baktim. ki onun disindaki kimseye bakmadim. o arkdsim olduysa yardim ettim istedigi surece. kotu davrandi sineye cektim. ama olmadi olmadi. ki fark ettiklerinden eminim. 2 3 kere oldu. hatta asildilar ama icraat yok. bir sey yaptilar bn diyelimki bir sey yaptim. ikimiz alakasizken birbirimizden anladi galiba bunu arkadan konustuklarinda cok duyuyorum. bir keresinde arkds iyi bir kiz demisti. hoslandigim kisi sen onun oyle olduguna bakma o bana asikti dedi. ki asik degildim ona hoslanti da degil. biraz utandim o kadar. gecen seneki arkadasimda cok ilgilendi. hep boyle ilgileniyorlar. sonra bir sey oluyor. ve o iyi bir kiz vs klisesi. tamam da artik evlenecek yasa geldik. sen sevmesen baskasi sevecek. ben senden hoslandiysam bunu kullanmanin habire laf edip konusmamanin anlami yok. ben demekki cok cirkinim beni begenmiyorlar. ama begenen de cok. icime iyi derler dısımıda tatli bulurlar normalimde ama sorun ne anlamadim. :/(((( neden beni sevmiyor kullaniyorlar? erkekler kezban sanirim cevremdekiler her seyde hoslandim saniyorlar ben pek kimseyede yuz vermedigimden ego tavan onlarda iltifattir sudur budur da madem hoslanmiyorlar neden kullaniyorlarki ;(
Güncellemeler:
Arkdslar sagolun yargida ustunuze yok. iyiki tanismiyoruz. cvremdeki acqyiplikler yeter bana. neyse alinmayin. mevzu cok derin bilmediginiz icin olmuyor yorumlamak. artik cevap yasmayin.

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap felan yaz sen bence :)

0|0
    0|0
    • Niyeki ne yaa? yazarimda usenirim.

• Bn ozen gostermiyordum ama bu yil az ozen gostermeye ve hatalaruni soylemeye basladim umarim daha iyi bir birey olurum sagol :)

• Hic gerek yoktu bu eig'ye kibarligin icin tesekkur ederim, ve hayatta basarili olabilmenin ilk ve tek kurali olan HAYIR diyebilmektir, kisilerin kirilmamasi uzulmemeleri icin yapamayacagin seylere, yapariz hallederiz, gelebilirim, olabilir gibi cevaplar vermiceksin, cogu zaman HAYIR demesini biliosan inanki hayatta cok basarili olabilirsin... Baska bir soruda karsilasmak uzre kib :)) doeiii...

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Erkekler kullanır ama adam gibi adam sever. Açık ve net. Kimi vardır sen kovsan kapına gelir kapıdan kov bacadan gelir. Aşktır bu. Aşk seven adamın ekmeğidir. Ama kimileri vardır aşkı meşkten ibaret sanar. Bir de gereksiz bir şekilde sevgilisiyle birlikte geçirdiği günleri canım cicim ayları diye ayırır.

3|0
    0|0
    • Bana yapılmasını istemediğim birşeyi demek istedim ama yanlış yazdım. Ama anlamışsındır sanırım yine de düzeltmek istedim. Allah herkesin gönlüne göre birini versin diyorum ve susuyorum.

• Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Güzel olup olmaman yüzünden değil bana kalırsa değerini anlayacak birine denk gelmemişsin

• biraz karışık bir durum ya kendilerine güvenmiyorlar ya da seni önemsemiyorlar. insanlar acımasızdır hele duygular konusunda sen seversin sevginden gelen bir davranış vardır ama karşıdaki bunu suistimal eder. senlik sorun yoktur sadece neyi istediğini bilmeyen kişiler çıkıyor karşına sanırım.

1|0
    0|0
  • Allah gönlüne göre hayırlısıylaTertemiz birini çıkarır INŞALLAH... takma kafana Allaha emanet ol ayrıca çirkin olduğunda inanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Kendini bir eşya gibi görüyor ve kullanıldığını düşünüyorsan bu iyi bişi çünkü bir daha kendini kullandırtmazsın , erkek kız farketmez herkesin sexe ihtiyacı var

0|0
    0|0
    • Rsexin alakasi yok. kullandirtma derken habire yardim istiyoelar bu iyi ama disinda pek tanimiyorla

• çirkinlik güzellik göreceli bişey aslında herkesin bir dengi bir kısmeti vardır. insanlarada fazla toleranslı davranma

0|0
    0|0
    • sn reelde tanisan eminim anlarsin bni ama burdakiler anlamadi sbh sabah bir de gicik ettiler. birde hakaret duydum. haketmemistim oysa. safmisimda hakediyormusum. sanki bnim umrumdasinizda. neyse onlari gecelim. ben ne yansitiyorum disari bilmiyorum ama yuzume iyi oldugumu soylerler. arada fenasin diyende olur. ama cok kotu davranmam. istemedigim kimseyle arkadas olmam. sadece cekingenlik var malesef onu asamadim. cok ugrastim ama olmadi. ki bazen asiri ozguven olur ve sanki hic bir sey yokmus gibi cana yakin olurum hatta konusmadiysam birilyle alinir adam seciyorum sanarlar. sevilen biriyim. ve isleri dusunce gelirler o gercek. ama ayni zamanda

• Bnde hep oyle umuyorum ama artik ne aglayabiliyorum ne de gulebiliyorum. bu olgunlasmak mi kitlenmek mi anlayamadim valla aglayamamak cok kotu bir sey. cok agladim simdi aglamak zor dgsk bakis acisi :)

• o durum. tam olarak şu racky filmindeki acı yok raki acı yok durumu gibi. artık umursamıyorsun

• sen güzelsin sadece onlar bunu göremiyor. herkes için geçerli bu lafım

1|0
    0|0
  • Saf bir karakterin var ve kendini hissettirmiyorsun karakterini göster onlara silik olöa

0|0
    0|0
    • Silik vs degilim safta hic degilim. basta oyle sanilabiliyor. ama asil mesele su ki saflik aptallik degil. kullanmasini bilirsen strtejik bir silah cunku kimi ne zanan vuracagini cok iyi kestirirsin. bu gune degin lyle amaclarimolmadi ama yinede bilirim herkesi. silik olsam arkds olmak icin caba harcamazlar. bn istemem zorla ypisirlar. ki bn rahatsiz degilim. istersem bir insanla 2 dk da dost istersemde dusman olabilirim. bu bana bagli. ve silik bir insan olsun kurnaz biri olsun iki turude onemsemem sadece bnmle olan benim gerisi onemsiz. sadece insaniyet saygisi vardir o kadar.

• Kafana göre takıl ama en kısa zamanda bir uzman yardımı al.. Tavsiye ederim

• Of olsem bundan iyi valla :/ degismek en zor seyoo

• yav sen nediyon.. nası bir karmaşa bu :))

0|0
    1|0
    • Azende sevmedigim en nefret ettigim kizlarla cikiyorlar. sanki umrumda gerci umrumda ama az. nyse cirkinim o zaman meden ilgi var. degilsem neden sevmiyor kullaniyorlar? off off bu cok cozulmis hali :) bende o da hoslandigini belli ediyor araya zaman giriyor. bir gun bise oluyor anladi galiba muhabbeti donuyor. bu sonkinde oldu. benimle o kadar ilgileniyorlarko sessiz olusumdan zaten kim hoslaniyor kim hoslanmiyor belirsiz. nur varmis yuzumde oyle derdi arkadaslar. :/ snra birsey daha oluyor hoslanmis olan ben oluyorum ya da hoslanmiyorum cocuk sirf svgilisi olsun diye az ilgide geliyor. reddedince ya bn onu hak etmiyorum ya da su arkadasini bana ayarlasan su arknde tatli bir kismis vs. oluyor. b

• yatmadın mı sen daha Allah ın cezası hani yatıyodun... ulan ne uğraşıyorumki engelliyim ben seni yaa.. gerizekalılıkta sınır tanımıyosun.. arkadaşların az bile yapıyo sana.. ne uyuz bişeymişsin sen yaa.. ben onların yerinde olsam seni görünce hemen uzaklaşırdım ordan.. neyse engellendin.. yat zıbar şimdi.. gerizekalı çocuk seni..

• Olcusuz yaratik ciddiye alinmiyorsun

• Çirkinsin kabul et

0|1
    0|0
    • eee kabul ediyorum zaten. ama bu kullanmalarini gerektirmez. neyse karakter meselesi diyelim. ama bakip duruyorlar surekli bn bakmasamda surekli bakan biride degilim. neden bakiyorlar o zaman vucutta iyi degil ayrica.

• Iyi o zamansvndim sagol normal insanlarda varmis demekki :)

• her zman vardır

• İnsanlar 2 yüzlü ve nankör ne beklersinki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...