Herkez hayatının aşkını anlatsın:D?

evet herkezin hayallerini süsleyen bir prensi ya da prensesi vardır peki bu prens ada prenseste aradıgınız özellikler nelerdir yani sizin olmasını istediginiz kişinin özellikleri neler olmalı?

0|0
218

En İyi Erkek Görüşü

• Sarışın, 1.64-1.69 cm arası, 50-56 kg arası, Uzun dalgalı saçlı, mavi gözlü, illaki yanakları gamzeli, bel gamzesi de isterim, sonra fındık burunlu, minik ağızlı, yüzü geniş yayılmış olmayan, elmacık ve eklem kemikleri belirgin olmayan, ince uzun burunlu ve ince düz boyunlu, tüyleri olmayan, göğüsleri yarım greyfurt büyüklüğünde dik ve sert, bacakları çarpık değil düzgün ve ayak kalça arası uzunluk 88-96 cm uzunluğunda, ince bilekli ve ayak numarası en fazla 37 olan, elleri güzel, hiçbir hastalığı olmayan yani buna göz hastalıkları da dahil, ben 27 yaşındayım o da 23-26 yaşları arasında olsun eğer şu an için düşünüyorsak tabi. Adımları canlı ve belirgin olan, sesi berrak ve çatallaşmış olmayan, gülüşü dünyalara bedel olan bir kız. Adı da mümkünse Aykız falan olsun. ya da Banu Çiçek falan :D Ha tahsil olarak ta en az Önlisans mezunu olsun ve İngilizce bilsin isterim. Eğer annesi ve babası da hakkın rahmetine kavuşmuşsa ve hiçbir akrabası da yoksa o zaman daha iyi. Yetiştirme yurdunda büyümüş olsun isterdim. Böylece ilerde sahip olacağı sıcacık bir yuva onun için normal birinden en az 10 kat daha kıymetli olur. Biraz bencilce evet ama madem ki sordun cevap vereyim :)

0|0
    0|0
    • ince uzun parmaklı yazacağıma ince uzun burunlu yazmışım :D

En İyi Kız Görüşü

• Aradığım özelliklerde ki biri yaşamıyor sanırım :/ o açıdan prensim yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Benim gözümden görmen gerekliydi. Ne kadar anlatsam da boş yere edebiyat parçalamış olurum.

*iç ses* Herkes güzelliği, vücudunda ya da yüzünde aradı. Güzellik aslında gözlerdeydi. Ve aynı güzellik ona bakmasını bilen diğer gözlerde de vardı.

0|0
    0|0
  • Kısa boylu beyaz tenli minyon tipli 40*50 kg arası. 160-165 cm boylarında. Kızıl saçlı ve gülünce gözleri kısılan biri

0|1
    0|0
  • çekik gözlüydü , cana yakındı , bencil değildi , kendini çok fazla övmezdi , seviyeliydi , tanımadığı insanlarla hemen içli dışlı olmazdı , çalışkandı , ailesine bağlıydı , gönül eğlendirmek için kimseyle çıkmazdı veya flört etmezdi (ölmedi hala yaşıyor benim mallığım öküzlüğüm yüzüden hiçbir zaman iki aşık olamadık hep arakadaş kaldık)

0|0
    0|0
  • gözlerinde güneşi gördüğüm, bakışlarında aşkı, kokusunda baharı, teninde cenneti yaşadığım sevgilim...

1|0
    0|0
  • Yeşil gözlü benim, diksiyonu iyi, güzel giyimli, buldummu kaçırmayacağım bir aday, şuraya bak prensesde böyle özellikler yok :))

0|0
    0|0
  • Elbette herkesin prensi ve prensesi var ama hayaller hep gerçeğe dönüşmüyor ne yazık ki o yüzden gerçeklerle boğuşalım hiç boş yere hayal kurmayın :)

0|0
    0|0
    • öylede hayalsiz bri dünya hiçtir bence insan umutlarla hayallerle mutlu olur köskös oturupta nezaman ölücem diye beklemicez demi:D

• valla ben bekliyorum sanki. çünkü aşka falan inanmıyorum yani artık inanmıyorum. He bu değil ki hiç aşık olmicam elbet olucam bigün ama ne zaman bilmiyorum. O yüzden sadece ölümü düşünüyorum. :) Dediğinde doğru sonuç olarak ne demişler bir umuttur yaşamak bir umuttur mutlu olmak :)

• öyle biri mümkün değil boşa beklemektense. o olduğu gibi olsun biz onu öyle sevebilecek miyiz orasına bakalım hepimiz

0|0
    0|0
  • benim prensesim yok :) prensim vardı oda artık yok :) sonuçta yok neyse varsa kankin ayarla asdas :D

0|0
    0|0
  • Sadık , iffetli, saygılı oturmasını kalkmasını bilen hanım hanımcık biri olmalı

0|0
    0|0
  • Normal bir insan olsun yeter ama karşıma çıkan herkes mi anormal olur ya :D

0|0
    0|0
    • ahahaha kan çekiyo demekki:D

• Ben normalim hep zıt insanlar geliyor şanssızlık işte hayat bir şekilde çomak sokuyor sürekli :D

• ağzı var bitane, burnu da var gözü kulağı kaşı başı herşeyi tam bir tane işte

0|0
    0|0
  • İnsan olsun yeter.

0|0
    0|0
  • Kırmızı ve Beyaz.

0|0
    0|0
  • Olduğu gibi görünsün en önemlisi bu

0|0
    0|0
  • O neki

0|0
    0|0
    • hayalindeki kişi:D

• sadece hayal olmaya bilir karamsar oldugnuz sürece karnalıkta kalırsınız:D hayaller güzeldir hayal işe deyip geçmeyin:d diledinizin olması umuduyla:d

• Karamsarlikla alakasi yok hayal iste olmicak bisey belkide ben kimseye prens olmadim olamamda artik

• Erin Heatherton

0|0
    0|0
  • Video, peçete , kayganlaşturıcı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yok beyaz atlı prensimi bekliyom

0|0
    0|0
Yükleniyor...