Kızlar tesbih çeken erkeklere karşı ön yargınız var mı?

Tesbih çeken erkeklere karşı ön yargılımısınız? Nedeni?

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• Yakışıklı birisi ise çeken sorun etmezler ama tipsizse ayyy ne o kro gibi derler :D

0|0
    1|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Aynen bro kafadaki tesbih ceken erkek figuru olusmus bir kere guzide film ve dizilerimizden :))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Tesbih namaz sonrası kullanılan bir araç aslında aksesuar bile sayılmaz o nedenle elinde tesbih sallayan adama sıcak bakmam.

5|0
    0|0
    • Aksesuar degil dersen yanilirsin ama

• Tövbe ya

• Hız konusunda mevzu açmıştınız da o sebeple aydınlatma ihtiyacı duydum kızmayınız :))

• Tesbihi nasıl çekiyor bu adam. Elde öyle kendince hava olsun diye çekiyorsa ön yargının hepsini hakediyorlar oturduğu yerde Allahı zikredip çekene kimse ön yargıyla bakmıyor.

1|0
    0|0
    • Ben oyalanmak yanlizken falan cekiyorum buna nasil bakarsin?

• Önemsiyorsan bayanların ne düşündüğünü cidden hoşlanmıyoruz bırakmaya çalış alışkanlığını. Cidden amaçsız geliyor bize.

• Kızlar begenmiyor diye hic bir aliskanligimdan vazgecmem fikirlerin icin saol :)

• Tesbihi çeksin iyi olur güzel olur. Ama tesbihi sallaıyorsa ağzına kürekle çarparım saçma oluyor çünkü itici.

0|0
    0|0
  • valla artistlik olsun diye elinde tutuyosa karşıyım ama gerçekten tesbih çekiyorsa çok hoşuma gider

0|0
    0|0
  • her ele yakışmaz o tespih. soytarıya dönüyo bazıları. genelde de haz etmem.

0|0
    0|0
  • Bana çok salakça geliyor o ne öyle kabadayı gibi ellerine tesbihi alıp sacma sapan davranıyorlar

0|0
    0|0
    • Ama kafandaki profil yanlis bende cekiyorum ara ara ama giyimim flan oyle degil yani kehribar strese iyi geliyo birde :))

• Sevmem kiro gibi y iyk ogk

0|1
    0|0
  • Yakışan var yakışmayan var

0|0
    0|0
  • Kroca.

0|0
    0|0
  • Nasıl çektiğine bağlı:D

0|0
    0|0
  • Yakışıklı olunca daha çekici oluyolar 😃

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Namaz haricinde tesbih çeken erkekler onu oyuncak zannediyor sanırım. Ben namaz haricinde çekmemde sallamamda.

0|0
    0|0
  • Adam akıllı tane tane çeksin

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...