Var mı hala boyle kiz?

paradan puldan tipten cok karakterini seven karsisindakinin kalbine dusuncelerine önem veren kiz pek yok galiba yanlismiyim?

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• Var ama kıymet bilen yok ben oyle yim ve somurulen hep ben oluyorum. Iyi insanlar iyi insanlarla karsilassa keske. Kizi erkegi kalmamis erkekler. Herkes herkesin iyi niyetinden faylanmaya calistikca insanlar kotulesiyor ne yazikki.

1|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • bisey diyimmi cidden bak bu sefer bulursam oyle birini sonuna kadar devam edicemde millet artik yakisikli olsun parasi olsun soyle. olsun boyle. olsun derdinde

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• var tabikide. ne fedakarlıklar yapanları gördüm ben

0|1
    0|0
    • denk gelmedim. pek desem

• iyi bakalım. şimdiden mutluluklar size :)

• biz olaydik iyiydi :)

• Öylelerin kıymetinini bilen yok

1|1
    0|0
    • yok ya oylesini bulsam cidden bak sonuna kadar devam edicem basit liseli aşkları istemiyorum ben seven insan hakkını verecek sevmenin de

• var olmaz mı. Ama onların değerini bilen yok

0|1
    0|0
    • nasil yok oylesi benim icin basimin tacidir yeterki cikip desin madem oyle diyorsun buyr o zaman diye

• ediyorum zaten ya :)

• iyii :)

• Vardır elbet..

0|1
    0|0
    • pek inancim kalmadi benim yaa nerdee

• tabi yani o kadari illaki

• Öyleydim öyleyim hala. Sonunda terk edildim.

0|0
    0|0
    • nolcak bizim sonumuz öyle birine o kadar ihtiyacim var ki inan herseyi yaparim yani de napcaz gerçekten nolcak bizim sonumuz :/

• Bir şey olacağı yok bence. Karşına çıkacaktır elbette bir gün

• gercekten ciksa ne iyi olur yaa bu arada arkadas olabilirmiyiz

• Kiymetimiz bilinmiyor

0|1
    0|0
    • oylelerinin olduğunu inanmamaya basladim olanlarda kiymet bilmezlerin elinde oluyor gerçekten bulsam boyle birini sonuna kadar gidicem de iste nerde adam gibi gel diyebilen

Erkekler Ne Diyor 1

• var ama bulmak lazım :)

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...